Erkek Bere Modelleri – Videolu Anlatımla Erkek Bere Yapımı


Selamlar hanımlar. Selamlar ama her ördüğümüz kendimize kendimize olmaz.  Bugün bir değişiklik yapalım ve erkek bere modelleri yapılışı çeşitlerinden bahsedelim. Erkek beresi konusundaki açığımızı kapatmış olalım. Kışın soğuk ve rüzgârlı havasından erkekleri korumak yine bize düşüyor. Bilirsiniz erkekler renklerden, fosforlardan, abartı şeylerden pek hoşlanmazlar o sebepten bereler için modeller ve renkler sınırlı sayıda. Erkeklerin tercihi genelde koyu renkler olur.

Çok hoş bir bere bu soğuk kış aylarında kulakları, üşütmemek lazım. Malum önümüz kış havalar soğuk ve hava durumuna gör bu hafta kar yağacakmış. Ben madem kış mevsimindeyiz kışa göre bir şeyler paylaşayım dedim. Sağlığımıza dikkat etmek lazım. Örgü Erkek Bere Yapımı

Hanımlar bugün çok güzel bir örgü erkek bere modeli paylaşmak istiyorum sizlere.  Videolu olarak anlatılan bu örgü bere yapılışında konuşmalar İngilizce geçmektedir. Aklıma gelmişken geçen yıl kocam facebook ta bir atkı görmüş modelli bir atkı çok hoşuna gitmiş. Bana resmini getirmiş. Tabi sadece resim örgünün detayları yok. Tabi başta bende yapamadım ama bir yengem var uzman sayılır resmini görsün yeter hemen anında yapar.

Babalar, dedeler pek takmayı tercih etmez bereleri ne de olsa onlar şapka neslindendir ama günümüz gençleri bere takmaktan hoşlanıyor hatta tarzlarını bere modellerine göre belirledikleri bile oluyor. Tarz olmak söz konusuysa geride kalacak değiliz.bere yapımı

Erkekler berede düz ve gösterişsiz şeyler tercih edeceğinden düz örgüyle harika bereler yapmanız mümkün.  Bizde sizlere zamanla çeşitli erkek bere modelleri ve yapılışı konuları paylaşacağız inşallah. Yapacağınız kişinin tarzına veya arzusuna göre öreceğiniz berenin stiline karar verebilirsiniz. Çocuklarınıza, sevgilinize, eşinize örebilir yeteneğinizi konuşturabilirsiniz belki hediye bile edersiniz.

Sıcak tutan hediyeler gibisi yoktur. Soğuk kış günlerinde sıcacık kafalar sizi anar belki. Kış günleri sizin ördüğünüz berelerle daha da güzelleşecek emin olun. Deneyin mutluluk garantili.

Ve konuşan kişi yani videoyu hazırlayan ve atkıyı ören kişi erkek. Evet bir erkek bere örüyor ve çok güzel örüyor ben videoyu izledim sizinde izlemenizi öneririm.

Bu konudan başka da bere veya atkı ile alakalı ve kışlık elbiselerle alakalı konular hazırlamayı düşünüyorum.

Takipte kalın ve görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Örgü Erkek Bere Yapımı

Resme bakarak örgüye başladı biraz sonra bana gösterdi bende yaptım. Kocama geçen kış baya giydi onu hala duruyor çıkarttım kenarda bekliyor bu senede lazım olursa giyecek. bu yıl onun beresini de örmeyi planlıyorum inşallah bakalım.

Sizde çocuklarınıza kocanıza sevdiğinizi birine örebilirsiniz. Çünkü el örgüsü çok kıymetli oluyor hazır alınanlardan kat be kat daha uun ömürlü oluyor ve daha hoş oluyor.

Videolu anlatımla erkek bere modelleri ve bere yapımı

Erkek bere modelleri ve yapılışı galerimiz.

Sıradan en sol ilk resimden itibaren tıklayarak klavyeden sağ sol tuşlar yardımı ile galerimizi gezebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.