Tığ İşi Örgü Mavi Gelincik Çiçeği Yapımı


Merhaba hanımlar bugün sizlere daha önceleri paylaştığım gibi çok güzel bir tığ işi örgü çiçek modeli paylaşmak istiyorum. Konumuz tığ işi örgü mavi gelincik çiçeği yapımı. Sizlere daha önce örgü gelincik çiçeği yapımı ile alakalı bir konu paylaşmıştım. Konuyu görmeyenler aşağıdaki linkten bakabilir. Bu konumuzda sizlerle mavi gelincik çiçeği yapımını paylaşmak istiyorum. İşin doğrusunu söylemek gerekirse ben şahsen bu konuyu bulana kadar mavi gelincik çiçeği olduğunu bilmiyordum. Sonra yüce mevlam her şeyi renk renk yaratıyor neden gelincik çiçeğinin mavisi olmasın ki dedim.

örgü mavi gelincik çiçeği yapılışı

örgü mavi gelincik çiçeği yapılışı

Genelde hep kırlarda doğada kırmızı gelincik çiçeğini görüyoruz ya ben herhalde gelincik çiçeği sadece kırmızı renk olur diye şartlanmışım galiba.

Zaten diğer kırmızı örgü gelincik yapımı konusunda olduğu gibi bunda da mavi gelincik çiçeğinin gerçek resmini de buraya ekliyorum.

Konunun anlatımı resimlerle oluyor ama resimler çok net ve aşama aşama gösteriyor. Ben bakarken bile zevk alıyorum. Vakit buldukça sizlere bol bol örnek model paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarımı beğeneceğinizi umuyorum.

Bizi takip etmeye devam edin ,sitemizi sık sık ziyaret edin.

Buyurun tığ işi örgü mavi gelincik çiçeği yapımı galerimiz.

Ксения Николаева

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.