Popcorn Papatya Motifi İle Bebek Battaniyesi Yapılışı


Örgü denilince akla birçok şey gelmektedir. Konumuz gereği sizlere popcorn papatya motifi ile bebek battaniyesi yapımı paylaşmak istiyorum. Kazak’lar patikler ve daha birçok örgü isimleri, bunların yanı sıra örgü battaniyeler, sıcacık ve muhteşem görüntüde ki el emekleri ile yapılan battaniyeler, günümüzde ev hanımlarının en çok yaptığı ve yaparken mutlu olduğu el işleri arasında yerini alan örgü battaniye yapılışı ile de çok farklı modellere sahiptir. Örgü battaniyeler kendi el emeği ile yapan bayanlar için oldukça kıymetlidir. Çünkü sabırla ve severek yapılan battaniyelerin yapımı uzun sürmektedir. Örgü battaniye modelleri ve yapılışları çeşit olarak oldukça zengindir.

rengarenk örgü bebek battaniye

rengarenk örgü bebek battaniye

Sizlere bebeklerimiz için rengarenk şirin mi şirin popcorn papatya motifli bebek battaniyesi yapımı göstermek istiyorum. O küçücük minicik yavruları böyle yumuşacık, renkli, el emeği göz nuru battaniyelerde uyutmak bakmak ayrı bir zevk ve emek.

Örgü battaniye modelleri her zaman kullanılabilir ve modası geçmeyen eşyalardır. El işi yapmayı seven ve üretmekten hoşlanan bayanlar örgü battaniye modelleri ve yapılışı hakkında oldukça beceriye ve bilgiye sahiptirler. Örgü battaniyeler bebekler içinde kullanışlı ve çok çeşitlidir.

Battaniyemiz küçük çiçek motiflerinin birleşiminden oluşuyor ayrıca rengarenk oluşu da ayrı güzel.  Fakat siz isterseniz rengarenk değilde yine örnekte verildiği üzre bir rengin tonları şeklinde yapabilirsiniz.

Hem resimlerle hemde video ile yapılışını sizlere göstermek istedim bu konuda.  Dediğim gibi resimlerle örgünün detaylarını gösteriliyor ayrıca çiçek motiflerinin nasıl yapıldığını gösteren videoyu da ekliyorum.Örgü Bebek Battaniye Yapılışı-7

Video Flemenkçe konuşan bir kadın tarafından anlatılıyor. Ama paylaştığım diğer videolu anlatımla içinde söylediğim gibi videoyu o kadar yakından çekilmiş ki örgünün yapılışını çok rahat anlıyorsunuz.

Buyurun keyifle izleyin ve sizde bir tane örün resmini de bizimle paylaşın.

Örgü Bebek Battaniye Yapılışı-1 Örgü Bebek Battaniye Yapılışı-2

Örgü Bebek Battaniye Yapılışı-3

Örgü Bebek Battaniye Yapılışı-3

Örgü Bebek Battaniye Yapılışı-4 Örgü Bebek Battaniye Yapılışı-5 Örgü Bebek Battaniye Yapılışı-6

Örgü Bebek Battaniye Yapılışı-7

Örgü Bebek Battaniye Yapılışı-8

Örgü Bebek Battaniye Yapılışı-9

Örgü Bebek Battaniye Yapılışı

Bura da da videosu var buyurun.

Kim Poelwijk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.