Kullanmadığınız Eski Kulaklık İle Örgü Bileklik Yapımı


Kulaklıktan Bileklik Yapımı-Diy Projects

Kulaklıktan Bileklik Yapımı-Diy Projects

Evet bugün yine enteresan bir konu ile karşınızdayım. Konumuz bileklik yapımı, bileklik örme ile alakalı.  Baya bir süredir hep örgü işi battaniye, tığ işi patik, el işi  paspas ve örgü yelek gibi şeyler paylaşıyordum. Biraz farklılık olsun diye bulduğum değişik projeleri de paylaşayım diyorum.

Hepimizin evinde şöyle bir kaç tane kulaklık vardır eskiyen telefonlarımızdan kalan kulaklı artık bir tarafından ses gelmeyen bozulmuş kulaklıklar bir kenarda çekmecede duruyordur.

Çıkarın onu oradan o lazım şimdi bize. Onunla güzel bir örgü bileklik yapacağız. Nasıl yaparım demeyin. Evet eski kullanmadığınız kulaklığın kablosu ile hoş bir bileklik yapmak mümkün hemde çok basit. Diy project ideas konulu bir çok proje var. Bu Diy project’in açılımı (Do it yourself project) nlamı ise kendin yap. Yani değişik malzemelerle basit yolda bir şeyleri yapmak için ortaya atılan pratik zekice çözümlemelere artık Diy Project deniyor. Örgü ve nakışla alakalı olanlara ise Diy craft deniyor Ve zaman zaman sizlere kaliteli dıy projeleri paylaşmayı planlıyorum.

O ince kulaklık kablolarını örerek hoş ince bir örgü bilekliğimiz oluyor.

Bir önceki konuda ilginç bir konu olan Şarj Kablosunun Etrafını Tığ İşi İle Örgü İle Kaplanmasıkonusuna baktınız mı eğer bakmadıysanız buna da bakmanızı öneririm.

Kulaklıktan Bileklik Yapmı-Diy Projects

Bileklik Yapımı-Bileklik Örme

Buyurun kolay gelsin sitemizi takip etmeyi unutmayın.

 Saifou

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.