Adım Adım Origami Yıldız Yapımı


Merhaba bugün sizlere origami yıldız yapımı ile ilgili çok güzel bir konu paylaşacağım.  Bu yazıyı okuduğunuz da origami yıldız nasıl yapılır artık öğrenmiş olacaksınız.

Origami yapımının veya origami öğrenmenin en iyi en pratik yolu origami resimli anlatım tarzı veya origami videolu anlatım tarzı ile olur.

Origami yıldız yapımı

Origami yıldız yapımı

Ama ben daha çok detaylı bir şekilde origami yapılış resimli anlatım tarzını seviyorum nedeni ise videoda adım adım ilerlerken sürekli videoyu durdurmak zorunda kalıyorsunuz.

Origami yıldız yapımında ise resimli anlatım tarzı ile her aşamayı birden gözünüzün önünde olur ve bir sonraki hamle ile bir önceki hamlenin tarzını iyi anlarsınız.

Bir ara origami yapımı işine iyice merak sarmıştım çünkü basit bir kağıttan sadece katlama sanatı ile çok enteresan şeyler yapabiliyorsunuz. Ben bu origami yapımı işleri ile  uğraşırken bazıları adını tam söyleyemiyor orgami diyordu :):):)

Origami bir japon kağıt katlama sanatıdır bunu biliyor muydunuz ?

Sonraki yazılarım da da sizlere origami hakkında çeşitli bilgiler vermeye devam edeceğim sitemizi takip etmeye devam edin.

239324167667998017pNI19iR5c

Sizlere bir de origami ile kalp yapımını videolu anlatım ile göstermek istiyorum. Buyurun aşağıdan izleyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.