En Yeni Çiçek Motifleri – Örgücü Hanımlar İçin Örgü Çiçek Motifi Örnekleri


En güzel çiçek motifleri örnekleri paylaşıldığı konumuza hoş geldiniz hanımlar. Hanımların vazgeçilmez örgü motifleri vardır. Bunların arasında da şüphesiz ki örgü çiçek motifleri en başta yer almaktadır. Hanımlar için bir şapkada yer alacak minik el örgüsü şık ve şirin bir çiçek motifi vazgeçilmezdir. Süslemede bütün kıyafetlerde dahi çiçek örgü motiflerini kullanabilirsiniz. Çalışırken boş zamanlarınızda kendinizi rahatlatmak adına motifler ile hayatınıza renk katabilirsiniz.Örgü Çiçek Motifleri İle Hayatınıza Renk Katın

Bu örgü çiçek motifleri bulabileceğiniz en iyi adreste yine şüphesiz ki elsanatlarivehobi.com’dur. elsanatlarivehobi.com’da birbirinden renkli ve son moda yeni tasarım örgü motiflerini bulabilirsiniz. Bu örgü motiflerinden istediğinizi anında ayrıntılı inceleyerek motifini çıkartabilirsiniz. İsterseniz güzel bir elbisenize aksesuar olarak takın isterseniz şapkanıza aksesuar olarak işleyin.

Bunların dışında çiçek örgü motiflerini çantalarınıza da işleyebilirsiniz. Çok şık ve çok marjinal duracağına eminiz. Sitemizde yer alan tüm örgü çiçek motifleri rengârenk ve birbirinden farklı olarak tasarlandı. Sizler evinizde iş yerinizde ya da hafta sonu gününüzü renklendirmek istediğinizde çiçek örgü motiflerimize göz gezdirebilirsiniz.tığ işi örgü motif modelleri

Bütün örgü çiçek motiflerinin ayrıntılı anlatımı mevcut olmakla birlikte aynı zamanda nerede ne şekilde kullanacağınıza dair fikirlerde yer almaktadır. Renk uyumlarını beceremiyorum derseniz bunu da düşünmenize gerek yok.

Çünkü sitemizde sizler için birbirinden renkli çiçek motifleri renk uyumları dikkate alınarak yer almaktadır. Bütün motiflerde renk uyumu bulunmakta size tüm fikirleri vermekte ve kolaylıkla yapabileceğiniz ilginç örnekler sunulmaktadır. Size de sadece kışın soğuk bir gününde sıcacık evinizde ya da iş yerinizde bu motifleri ince ince işlemek kalır.

ığ işi örgü motif modelleri miz siz hanımlar için sitemizde tüm ayrıntılı anlatımı ile bulunuyor. En ince detaylarının dahi yer aldığı sitemizde örgü motiflerinin kullanım alanları ile ilgili de güzel fikirler de bulabilirsiniz.Yapmanız gereken hangi motifi ve hangi renk ipi kullanmak istediğinize tez zamanda karar vermek olacaktır.

Kışın soğuk havasında yaza karlı çıkmak güzel el işleri ve hobiler edinmek ayrıca da el becerisini geliştirmek adına daha güzel bir fırsat olamaz sizler için. Tığ işi örgü motif modelleri arasına birbirinden renkli ve modern örnekler yer alıyor.

Hepsi de 2016 kışı için hazırlandı ve tasarlandı. Hanımlar evinizde çok güzel şekilde kullanabileceğiniz motif modellerini birleştirerek güzel bir battaniye de yapabiliriniz. Hatta bu motifler ile güzel şallar da yapabilirsiniz.

Kışın soğuk havasına ve kapalı durumunun tersine renkli ve şık bir seçim olacaktır. Yuvarlar, kare ya da nasıl isterseniz her şekildeki tığ işi örgü motif modelleri kullanım alanı size kalmış.

 

En Yeni Örgü Çiçek Motifleri

En Yeni Örgü Çiçek Motifleri

Evinizin tüm alanlarında süsleme amaçlı olarak kullanabileceğiniz, birbirinden renkli ve güzel örgü motif örnekleri sizlere sunuyoruz. Sitemizde yer alan tüm örgü motiflerini kullanabileceğiniz çok özel ve güzel alanlar bulunuyor hayatınızda.

Siz de bunları biliyorsunuz ve el işi becerinizi geliştirmek hem de bazı alanların süslenmesi için bu örgü motiflerini öğrenmek istiyorsanız tam yerindesiniz. Sitemizde tüm örgü motifleri resimli anlatımlar ile bulunmakta ve sizlere en basit şekilde anlatılmaktadır. Daha önce eline hiç tığ almamış birisi bile bu motifleri kolayca yapabilir.

Buna rağmen çok şık ve gösterişli örnek motif örnekleri çıkartabilirsiniz. Elinize sadece rengârenk bir ip ve bir tığ almanız yeterli olacaktır. Bu araç ve gereçler ile en güzel motifleri yapabilirsiniz. el örgüsü motifler inanan evde eşyaların ya da kıyafetlerin süslenmesinde daha bir güzel e sıcak görünümlü duruyor. El işleri bizim kültürel olarak geleneklerimizde yer aldığından dolayı bir kültürü de yansıtıyor. Birbirinde güzel çiçek ve diğer örgü motif örneklerini çıkartarak siz de kültürünüzü misafirlerinize yansıtabilirsiniz.pembe ve kırmızı renkli örgü motifler

Ben buraya ilginizi çekeceğini düşündüğüm iki tane örgü çiçek motifi yapımı konusunu paylaşıyorum. Belki bakmak isteyebilirsiniz.

Tığ İşi İris-Süsen Çiçeği Yapımı

Örgü İle Muhteşem Gelincik Çiçeği Yapımı

Hanımlar bu konuda ise sizlere sadece örgü çiçek modelleri paylaşmak istiyorum.  Bu konumuzda yapım aşamaları yok. Ama inanın en güzel çiçek motiflerini sizler icin topladım. Beğeneceginizi düşünüyorum.

Ayrıca bazı iyi örgücü hanımlar resimlere bakarak örgü modellerini çıkarabiliyorlar. Belki bazı ziyaretçilerimiz paylaşacağım kaliteli net örgü cicek motifi ornekleri ne bakarak yapılışlarını çıkarabilir.

Daha önce paylaşmış olduğum bazı konularda söylemiştim. Örgü  çiçek motiflerini çok farklı konularda kullanabilirsiniz.  Sitemizde örgü çiçek motifleri ile yapılan renkli bebek battaniye modelleri paylaşmıştım. Ayrıca çiçek motiflerini, ördüğünüz bere, atkı modellerinde hırka ve yelek modellerinde rozet okarak kullanabilirsiniz. Bu tarzda örgü ürünleriniz için süsleme ve dekor verme amacı ile çiçek motiflerini kullanabilirsiniz.

Bundan dolayi iyi bir örgücünün çeşitli örgü çiçek motifleri bilmesi lazım ki yaptığı örgüleri daha güzel ve şık hale getirebilsin.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.