Salon Takımı Dantel Modelleri – Oda Takımı Dantel Örnekleri


Merhaba hanımlar bugün sizlere çok güzel oda takımı dantel modelleri paylaşmak istiyorum. Uzun süredir hep tığ işi örgü modelleri paylaşıyordum, örgü çiçek motifleri paylaşıyordum. Bugün sizlere çeşitli dantel modelleri paylaşmak istiyorum.

Eskiden hanımların boş vakitlerini değerlendirmek için yaptığı en yaygın şey dantel örmekti. Evdeki vitrinlere, mutfak tezgahlarına, televizyonun üstüne kısacası her  yer çeşitli dantel örnekleri ile donatılırdı.

salon takımları dantel örnekleri

salon takımları dantel örnekleri

Hanımlar bu konumuzda daha önce eklemiş olduğum dantel modelleri en yeni dantel örnekleri eklemeye devam ediyoruz. Hem siz hanımlara fikir vermesi hem nostaljiyi eski günleri yad etmek için. Bu güzel örgü modellerini yaşatmak için sizlere derlediğim bu harika dantel örneklerini seveceğinizi umuyorum. Dantel örgüler, sehpa örtüleri zarafet timsali bir el örgüsü eserlerdir. Bildiğiniz gibi eskinin moda her zaman geri gelir. Ve böylesine şahane zarif modeller her zaman bayanlar tarafından sevilen tasarımlar olmuştur.

Şimdiler hepimizi katarak söylüyorum tembelleştik. Eriniyoruz ve ne yazık ki bu güzel geleneğimizi, bu güzel modelleri kaybediyoruz.

Baksanıza şunlara ne kadar zarif duruyor. Hiç hazır alınan fabrikasyon masa örtüleri ile bir tutulabilir mi bu dantel modelleri.

Paylaşacağım bu dantel modellerinin bir kaç tanesinin örgü şeması resmin yanında verilmiştir. Bazıları ise örnek olması açısından ve bizlere fikir vermesi açısından paylaşıyorum.

Buyurun hanımlar bu güzel oda takımı dantel modellerini seveceğinizi umuyorum.

 

salon takımı dantel örnekleri

salon takımı dantel örnekleri

salon takımı dantel modelleri

salon takımı dantel modelleri

salon dantel örnekleri

salon dantel örnekleri

salon dantel modelleri

salon dantel modelleri

dantel salon takımı örnekleri

dantel salon takımı örnekleri

dantel salon takımı modelleri

dantel salon takımı modelleri

Evet sevgili hanımlar bir konunuzun daha sonuna geldik. Sitemize her gün yeni konular eklenmektedir. Sitemizi takipte kalın.  Sitemizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Bunun İçin Aşağıdaki Resimlere tıklayarak hesaplarımıza gidebilirsiniz veya sitemizin iletişim kısmından sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

Instagram HesabımızFacebook HesabımızPinterest Hesabımız

Hanımlar bu konudaki bonus videomuz  “İğne Oyası Modelleri” Hoşunuza gideceğiniz düşünüyorum.

Buyurun İzleyin Hanımlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.