Origami Kalp Yapımı – Origami Kalp Nasıl Yapılır Resimli Anlatım


Merhaba sevgili takipçiler sizlere bugün origami kalp yapımı göstermek istiyorum. Origami denince yani Türkçe karşılığı ile kağıt katlama, kağıttan birşeyler yapma geliyor. Tabi hepimizin kağıt katlama denince aklına ilk gelen ve herkesin en çok yaptığı en basit model. Kağıttan uçak yapmak, kağıttan gemi yapmak.

Origami Kalp Yapımı

Origami Kalp Yapımı

Birde romantik birşeyler yapmak, hediye yapmak denince de akla gelen ilk şey kalp ve kalp figürlü ürünler, hediyelerdir. İşte bu konuda sizlere resimlerle adım adım origami kalp yapımını göstermek istedim.

Daha önceden origami yıldız yapımı, origami kelebek yapımı gibi çok güzel bir kaç konu paylaşmıştım. Ancak 2-3 hafta önce paylaştığım bu konuya benzeyen bir başka bir origami  yapımı daha vardı. Konuya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Origami Kalpli Kutu Yapımı

Origami kalpler ne işe yarar diye sorarsanız eğer şu işe yarar. Yapımları çok az masraflı olduğu için ve yapımını öğrendikten sonra çabucak yapılabildiği için çok ideal bir hediye ürünü olur. Çünkü kendi ellerinizle yapmışsınızdır.

Ve biz hanımlar el emeği ürünlere bayılırız. Aslında bu konuyu erkeklerin okuyup bu kalbi yapıp bizlere vermesi lazım değil mi sevgili hanımlar.

Neyse hanımlar hadi origami ile kalp yapımına geçelim. Zaten resimlerle alt alta tüm yapım aşamaları gösterilmiştir.

Origami Kalp Yapımı Resimli Anlatım

Origami Kalp Yapımı Resimli Anlatım

evet hanımlar bir konumuzun daha sonuna geldik. Her gün yeni konular ekliyoruz. Güncel konularımızdan haberdar olmak için sitemizi takip edin. Bunun da en kolay yolu bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmenizdir.

Bunun için aşağıdaki resimlere tıklayarak hesaplarımıza gidebilirsiniz veya sitemizin iletişim kısmından sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

Instagram HesabımızFacebook HesabımızPinterest Hesabımız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.