Kat Kat Dantelli Örgü Elbise


Bugün sizlere harika bir dantelli elbise modeli olan kat kat  dantelli örgü elbise ile karşınızdayım. Hanımlar dantel setlerini sevmeyen hanım var mıdır acaba. Şahsen eskiden beri dantel modelleri çok hoşuma gitmiştir. Dantel ürünleri, dantelli örgü elbise modelleri bana hep çok zarif gelmiştir. Dantelin kendi beyaz rengi gelinlik gibi motifleri hep beni etkilemiştir. Bundan dolayı örgü islerinde dantelin yeri benim için başkadır.

Kat Kat Dantelli Örgü Elbise

Kat Kat Dantelli Örgü Elbise

Dantel den oda takımları salon takımları en çok tercih edilen dantel örgü modelleridir. Fakat dantel örgü işleri biraz zordur uğraştırır insanı. Çünkü ipi ince olduğu için bir örgü bere yapmak gibi bir şal yapmak gibi hızlı olmaz. Dantel ipi ince olduğu için aynı örgü modelini yapmak için atmanız gereken ilmek sayısı daha fazladır. Bence zarifliği ve güzelliği ise buradan geliyor. Eğer bir şey zorsa ve detaylı ise o güzeldir. Güzellik ayrintilarda gizlidir.

kat kat dantelli elbise

kat kat dantelli elbise

Bu konumuzda paylaşmak istediğim dantelli elbisemiz komple dantelden oluşan boydan bir elbise. Elbise demek aslında yanlış olur sanat eseri desek yeri var. İnceleyince sizde bana katılacaksınız ki çok emek isteyen bir model. Ayrıca çok zarif çok güzel.

uzun dantelli elbise

uzun dantelli elbise

Bu örneği ve yapılışını yabancı bir siteden buldum. Daha önceden de fiyonklu dantelli elbise modeli sizlere paylaşmıştım. Bu elbisemizde en az onun kadar güzel hatta dahada güzel diyebilirim. Bu model komple dantel işçiliğinden oluşmaktadır. Yapımını merak edenler için elbisenin yapım aşamalarında elbisenin dantel motiflerinin parçalarının yakın çekim resimler mevcut. Ve örgü detayını yakından görebilmeniz için yakından çekilmiş resimleri var.

Diyebilirsiniz daha detaylı anlatım yok mu. Şuan  için bunu bulabildim. Belki ilerleyen zamanlarda buna benzer bir dantelli elbisenin detaylı yapımının anlatıldığı konuda paylaşabilirim sizlerle.

dantel motifi

dantel motifi

dantel örme elbise modelleri

dantel örme elbise modelleri

dantel örgü motifi

dantel örgü motifi

dantel örgü modelleri

dantel örgü modelleri

dantel örnekleri

dantel örnekleri

dantel etekler

dantel etekler

dantel etek nasıl yapılır

dantel etek nasıl yapılır

dantel etek modelleri

dantel etek modelleri

dantel örgü elbise yapımı

dantel örgü elbise yapımı

dantel örme elbiseler

dantel örme elbiseler

dantelli elbiseler uzun

dantelli elbiseler uzun

Hanımlar bir konumuzun daha sonuna geldik. Bizi takip etmeyi unutmayın, sık sık bizi ziyaret edin.  Her gün yeni konular eklemeye çalışıyorum. Yeni konularımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bunun için aşağıdaki resimlere tıklayarak hesaplarımıza gidebilirsiniz veya sitemizin iletişim kısmından sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

Instagram HesabımızFacebook HesabımızPinterest Hesabımız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Emel dedi ki:

    Merhabalar, kat kat etekli dantel elbiseye bayıldım:) sipariş verme şansım var mı acaba? Sevgiler,

    1. Pınar GÜLER dedi ki:

      Beğenmenize sevindim. Ancak biz modelleri kendimiz yapmadığımız için sipariş almıyoruz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.