Origami İle Yarasa Yapımı


Değişen dünyada artık her şey mümkün. Evinizde internetten öğrenip her şeyi ama her şeyi öğrenerek yapabilirsiniz. Elde edeceğiniz malzemeleri alacağınız yeri de biliyorsunuz ürünün nasıl yapılacağını ayrıntıları ile takip de edebiliyorsunuz. Bu yüzden sizinde yapamayacağınız hiç bir şey yok. Çocuğunuz için güzel oyuncaklar, hırkalar, kazaklar, yelekler örebilir hobi dünyasında her şeye ulaşabilirsiniz. Çocuklarınız için origamiden yarasa ve kuş gibi objeler dahi yapabilirsiniz.

Origami Yarasa Yapımı

Origami Yarasa Yapımı

Bunun için yapmanız gereken kâğıt katlama sanatını çok iyi bilmenizdir. Sadece origamiyi öğrenerek birçok objeyi yapabilirsiniz. Gemi, uçak, kuş, ev ve daha birçok şey origami sanatı ile evinizde süs olarak yer alabilir. sitemizde ayrıntılı anlatımları ile origami ile yarasa yapımı sizler için bulunuyor. Origami yarasa nasıl yapılır sorusunu çokça sormuş olabilirsiniz. En ayrıntılı ve anlaşılır şekilde bulabileceğiniz sayfamızda tüm detayları ile yer alıyor.

Hafta sonu ede kendiniz için eğlenceli bir hobi bulmak isterseniz sizler için çok iyi bir fırsat olacaktır origamiden yarasa yapımını öğrenmek. Yapımı çok kolay bir günde kavrayıp anında sizinde yapabileceğiniz şekilde anlatımları mevcut. Hem çok eğlenceli bir hobi hem de el becerinizi geliştirmek adına güzel bir yöntem. Hatta geçen hafta sizlere origami ile kelebek yapımını paylaşmıştım.

Daha önceden origami ile yıldız yapımı  ve origami ile kalp yapımı konusunu paylaşmıştım. İsterseniz bu konulara da bakabilirsiniz.

Origami Yarasa Yapımı Resimli Anlatım

Origami Yarasa Yapımı Resimli Anlatım

Hanımlar bir konumuzun daha sonuna geldik. Yeni konularımızdan haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki resimlere tıklayarak hesaplarımıza gidebilirsiniz veya sitemizin iletişim kısmından sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

Instagram HesabımızFacebook HesabımızPinterest Hesabımız

Hanımlar bu konumuzda sizlerle  paylaşmak istediğim bonus origami eğitim videolarından origami ile basit kutu yapımı.

Buyurun izleyin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.