Komple Dantelden Abiye Elbise Ve Örgü Şeması


dantel örme elbiseler

dantelden abiye elbise

Kadınların şıklık yarışına girdikleri zaman nasıl da sabırlı ve azimli olduklarını biliyoruz. Bunu bir örnek ile ve sonucunda ki mutlulukla da kanıtlamak isteriz. Hanımlar, sabrınızın sonunda siz şıklık abidesi yapacak ve mutlu edecek bir örneği sizlere sunuyoruz.

dantel örme elbise modelleri

dantel örme elbise modelleri

2016 nın kadın giyim modasına bomba gibi düşen ve tüm kadınlar tarafından hemen ele alınan bir el işi örgü modeli sizlerin karşısına tüm detaylı anlatımı ile sadece bu sayfada çıkıyor. Komple dantelden abiye elbise ve örgü şeması sadece bu sayfada sizlerin oluyor.

dantelli elbiseler uzun

dantelli elbiseler uzun

Büyük sabır ile ve özveri ile işleyeceğiniz çok şık duracak ve sizi göklere çıkartacak dantelden abiye elbisesi modeli hiç kimsede görülmeyen bir tasarımdır. Bütün ayrıntıları ile olmasa da. Sizlere yardımcı olmak adına elimden geldiği kadar bulabildiğim yardımcı görselleri sizlere paylaşıyorum. Eğer sizde uğraşıp yaparsanız piyasadaki fiyatını çok daha ucuz fiyatına sizin olabilmektedir.

dantel abiye elbise

dantel abiye elbise

Sadece biraz sabır ve azim ile bu komple dantelden abiye elbise modeline sahip olabilirsiniz. Bir günde şemayı çok iyi inceleyerek güzel bir elbise ortaya çıkarmak için temelleri atabilirsiniz.

Böyle bir elbiseyi piyasada bulamazsınız bulsanız bile çok uçuk rakamlar istenir çünkü tamamen el emeği dantel ürünü.

Şimdi size bulduğum görselleri yani dantel örgü şemalarını paylaşayım. Belki yardımcı olmaz bu görseller ama bakması bile güzel belkide sizlere fikir verir.

dantelli elbise ve örgü şeması

dantelli elbise ve örgü şeması

dantel şeması

dantel şeması

dantel örgü şeması

dantel örgü şeması

dantel örgü şemaları

dantel örgü şemaları

 

Sevgili takipçiler daha kaliteli konular bulmaya devam edeceğim. Siz de sitemizi takip etmeyi ve sık sık ziyaret etmeyi unutmayın. Her gün yeni konular eklemeye çalışıyorum. Yeni konularımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bunun için aşağıdaki resimlere tıklayarak hesaplarımıza gidebilirsiniz veya sitemizin iletişim kısmından sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

Instagram HesabımızFacebook HesabımızPinterest Hesabımız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.