Kalın Yumuşak Yün İpten Hoş Bir Örgü Bere Modeli


Merhaba hanımlar sizlere bugün çok hoş bir örgü bere modeli göstermek istiyorum. Malum kış geldi havalar soğuk kar yağıyor. Üşütmemek gerekiyor, o yüzden sizlere kalın yumuşak ipten yapılmış çok hoş bir örgü bere modelini göstermeyi istedim. Dün gece internette dolaşırken gördüğüm bu bere modelini. Ben şahsen bayıldım buna, çok hoşunuza gitti ve sizinde beğeneceğini biliyorum.

şiş ile bayan bere

şiş ile bayan bere

Şimdi hanımlar öncelikle şunu belirteyim ben burada konu paylaşırken bir çok takipçimiz paylaştığım örgü modellerini benim ördüğümü zannediyor. Burada çok fazla model paylaşıyoruz zaten hepsini benim yapmam imkansız ben burada hepimiz için bol bol örnek olması için ayrıca bizlere fikir vermesi açısındna model paylaşıyorum bazen yapılışlarını paylaşıyorum. Bulduğum kaynaklardan alıyorum. Çoğunlukla yabancı blog ve web sitelerinden alıyorum.

örgü bere yapımı1

örgü bere yapımı1

Bu konuyu da bu sefer İngilizce bir blog sayfadan aldım kadın sfasında İngilizce olarak biraz bahsetmiş yapılışından bende kısaca biraz sizlere hem bahsedeceğim hemde resimlerini göstereceğim. Ama daha iyi bir İngilizcesi olan varsa oradan da okuyabilir konun en altına linkini vereceğim. Bu arada kadın bu örgü bere modelini bir sitede 85 € ya satıyor haberiniz olsun. İsterseniz satıldığı siteye buradan bakabilirsiniz. Yani ne kadar değerli bu tarz da el işleri yurt dışında.

örgü bayan bere yapımı

örgü bayan bere yapımı

Öncelikle bun örgü bere modeli için resimlere bakarak kalın yumuşak ip alın. Şimdi model paylaştığımda hangi marka ip kaç numara şiş tığ gibi sorular geliyor. bazı konularda bunun bilgisine ulaşabiliyorum ama bazen ulaşamıyorum. Siz bu gibi durumlarda resimlerden modele bakın ve modeli yapın birebir aynısını yapmayın. Zaten tuhafiyeye gittiğinizde ipe uygun şiş ve tığlar satılıyordur.

yumuşak kalın ipten bere yapımı

yumuşak kalın ipten bere yapımı

Bu konuda 36 metre kalın yumuşak ip kullanmış bir tane yetişkin bayan için bere ördükten sonra kalanı ile birde çocuk beresi yapmış. Resimler size yapım aşamasında yardımcı olacaktır. Ama taamen herşeyi anlatıyor mu derseniz anlatmıyor. bu kadar bulabildim hanımlar.

Buyurun sizleri bu güzel örgü bere modeli ile baş başa bırakayım da sizde rahat rahat inceleyin.

şiş ile örgü bere yapımı

şiş ile örgü bere yapımı

çocuk örgü bere modelleri

çocuk örgü bere modelleri

 

Hanımlar buda kalan ip ile yapılan çocuk beresi modeli

çocuklar için örgü bere1

çocuklar için örgü bere1

çocuk bere yapımı

çocuk bere yapımı

el örgüsü bayan bere

el örgüsü bayan bere

bayan örgü bere yapımı

bayan örgü bere yapımı

Hanımlar buda bu konuyu bulduğum site aşağıdaki linke tıklayarak İngilizce anlatımına ulaşabilirsiniz.

Lebenslustiger

Hanımlar sitemize her gün yeni konular eklemeye çalışıyorum.  Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki resimlere tıklayarak hesaplarımıza gidebilirsiniz veya sitemizin iletişim kısmından sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

Instagram HesabımızFacebook HesabımızPinterest Hesabımız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.