Kolay Örgü Bileklik Yapımı Resimli Anlatımlı


Kızlar gelin bugün sizlere yazlık çok hoş kolay örgü bileklik yapımı göstermek istiyorum. Şuan kış bize neden yazlık bileklik gösteriyorsun demeyin. Bu kış sonsuza kadar böyle kalmayacak herhalde gidecek. Hem bileklik modeli o kadar güzel ki. Bakınca içiniz açılacak buna emin olabilirsiniz. Yazlık bileklik dememin sebebi ise ee resimde de göreceğiniz gibi kışın bu şekilde kollar eller açık gezilmiyor.

örgü bileklik anlatımlı

örgü bileklik anlatımlı

Çok güzel hoş bir ipile yapılmış olan bu örgü bileklik modeli benim çok hoşuma gitti. Bir önceki konumda kalın yumuşak ipten örgü bere yapımını göstermiştim.  Bu güzel yazlık bileklik modelini de aynı kadın tasarımcının sitesinden aldım. Beni en çok etkileyen renginin güzelliği ve ipin dokusu ile örgü deseninin oluşturduğu uyum.

örgü bileklik yapımı

örgü bileklik yapımı

Bu paylaşımları yabancı sitelerden aldığım için ipleri şişleri ve tığları da farklı olabilir. Bundna dolayı eğer siz bu güzel bileklik modelini yapmak isterseniz bu resimler sizlere rehber olsun kendiniz güzel uygun bir ip seçersiniz. Ve bu modeli inceleyerek yapabilirsiniz.

yeşil renkli örgü bileklik yapımı

yeşil renkli örgü bileklik yapımı

Bu güzel açık yeşil renkli bileklik modelimize bakında soğuk kış gününde içiniz ısınsın. Kadın tasarımcının sitesinde yapılışı ve ilmek sayıları ile ilgili bilgiler vermiş. Dileyen oradan bakabilir. Ben burada sizlere bu modeli göstermek istedim.

şiş ile şık bileklik yapımı

şiş ile şık bileklik yapımı

İnşallah daha bir çok model sizlere paylaşacağım bizi takipte kalın.

genç kız örgü bileklik modeli

genç kız örgü bileklik modeli

örgü bileklik

örgü bileklik

örgü bileklik yapımı resimli anlatımlı

örgü bileklik yapımı resimli anlatımlı

Hanımlar buda bu konuyu bulduğum site aşağıdaki linke tıklayarak İngilizce anlatımına ulaşabilirsiniz. İsterseniz google translate programı ile çevirip bakabilirsiniz de.

Lebenslustiger

Sevgili takipçilerimiz sitemize her gün yeni konular eklemeye çalışıyorum.  Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki resimlere tıklayarak hesaplarımıza gidebilirsiniz veya sitemizin iletişim kısmından sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

Instagram HesabımızFacebook HesabımızPinterest Hesabımız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.