Timsah Motifli Örgü Patik Yapımı Videolu – Krokodil Örneği Patik Örnekleri


Hanımlar sizler için çok değişik olarak yer alan ve çok dikkat çeken timsah motifli örgü patik yapımı videolu anlatımları ile sayfamızda yer alıyor. Sizler için en kolay anlaşılır anlatım şekli olan videolu anlatımları yüklemeye devam ediyoruz. Evinizde timsah model örgü modelini izlerken bütün ayrıntıları canlı olarak izleyebilirsiniz.

Evinizin sıcacık havasını renklere de yansıtabilir ve koyu sıcak renkler ile çocuklarınıza çok güzel timsah örgü motifli patik yapabilirsiniz. Videolu anlatımları da çok iyi anlatılmakta ve sizin için çok iyi avantaj sağlamaktadır.

Tek yapmanız gereken evinizde bu videoları dikkatlice izlemek olacaktır. Bütün şemalar ve ilmekler tek tek yarıntılı olarak yer almakta ve sizler için sayfamızda videolu anlatımı rengârenk modellerde bulunmaktadır.

örgü timsah motifi patik

örgü timsah motifi patik

Siz de çocuğunuz için isterseniz kendiniz için çok güzel timsah örgü motifli patikleri yapabilirsiniz. Hem çok değişik bir örgü modeli hem de çok güzel şık görünümü var. Hanımlar sadece izlemeniz ve motifleri çıkarmanız için birkaç saat ayırmanız yeterli olacaktır.

El örgüsü modellerde videolu anlatımlarımız yüklenmeye devam ediyor birbirinden değişik ve güzel el örgüsü modellerini canlı canlı el örgüsü modelinde izleme ve her ayrıntıyı daha kolay kavrama fırsatını da siz hanımlara sunmuş oluyoruz.

Elimizden geldiğince sizler için çok değişik el örgüsü modellerinde videolu anlatımları çoğaltmaya devam edeceğiz. Hanımlar evinizde boş zamanınızı değerlendirmek adına güzel el örgüleri yapmak isteyebilirsiniz. Bu sizin hem el becerinizi geliştirecek hem de unutkanlık gibi beyinsel hastalıkların da önüne geçecektir.

timsah örgü motifi

timsah örgü motifi

Büyük yarar sağlayan el örgüsü hobileri aynı zamanda çok şık eşyalara ve aksesuarlara da sahip olmanızı sağlar.
Timsah modeli patik yapımı sizler için sitemizde videolu anlatımı ile bulunuyor. Bebekleriniz için ve çocuklarınız için çok güzel timsah modelde patikler çok cici olacaklar yapımı. Birazdan konunun en altında sizlere videolu olarak anlatımını göstereceğim. Hem İngilizce hemde Türkçe olarak iki ayrı video buldum sizler için yabancı ziyaretçilerimiz için İngilizce video da ekledim.

Çok kolay olan timsah modeli patikler videolu anlatımı ile daha da kolay bir hale geliyor sizler için. Evinizde bu videoları izleyerek örneği çıkartabilirsiniz. Timsah modeli denmesinin sebebi patiğimizin yani örgü botumuzun bileklik kısımlarındaki motif deseninden kaynaklanıyor. Bakın yukarıdaki yeşil örgü bot modelinde kullanılan timsah örgü motifinin yakından çekilmiş resmi.

Timsah örgü modeli ve timsah motifli örgü bebek patik modelleri

Timsah motifi örgü yapımı

Krokodil örneği yapımı


Timsah motifli örgü bebek patiği yapımı

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.