Ağaç Dallarından Çerçeve Yapımı


Hanımlar sizlere bugün çok ilginç bir proje konusu ile geldim. Doğada her yerde bulabileceğiniz ağaç dallarından çerçeve yapımı konusu çok ilginizi çekecektir. Yabancı bir sitede görmüştüm bunu beni çok etkiledi. Konumuzda bu çerçevenin iki modeli var. Birinde yeşil yosun parçaları sıkıştırıyoruz ve yanına güzel mavi bir çiçek sıkıştırıyoruz.  Diğerinde ise yosun parçalarından kuş yuvası yapılmış ki çok muhteşem.

minik ağaç dallarından çerçeve yapımı

minik ağaç dallarından çerçeve yapımı

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi düşünsenize bu çerçevenin tam içine kırda çekilmiş dağa resmini manzaranızı bir piknik resminizi bu çerçeveye yerleştirdiğiniz de muhteşem görünecektir. Buda aşağıda kuş yuvası modeli ile yapılan çerçeve çalışması.

Eğer sizde benim gibi bir doğa hayranı iseniz bu tarz çalışmaları seveceksiniz. aşağıda birazdan tüm resimleri galeri olarak paylaşacağım sırası ile adım adım bakarak yapabilirsiniz.minik dallardan çerçeve tasarımı

Galeriyi gezmek için soldaki ilk resme tıklayın ardından resimler tıklayarak sırası ile resimlere bakarak adım adım bu ağaç dallarından yapılan çerçeveyi adım adım yapabilirsiniz. Eğer sizde bu çalışmayı yaparsanız bize bildirin sonucu bizimle paylaşın ister facebook sayfamızdan ister bu konu altına yorum yaparak ekleyebilirsiniz. İki çerçeve modelininde yapımı aynı sadece en sonunda süsleme kısmında fark var.

Buyurun hobiciler buradan itibaren galerimizde konuya bakabilirsiniz.

 

Hanımlar sizlere  daha kaliteli konular bulmaya devam edeceğim. Bunun için sitemizi takip etmeyi ve sık sık ziyaret etmeyi unutmayın. Her gün yeni konular eklemeye çalışıyorum. Yeni konularımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Bunun için aşağıdaki resimlere tıklayarak hesaplarımıza gidebilirsiniz veya sitemizin iletişim kısmından sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.