Kurdele Nakışı Yastık Süsleme – Kuredeleden Yastık Modelleri


Hanımlar sizlere bugün kendi el emeğim olan başka bir ürün göstermek istiyorum. Konumuz kurdele nakışı ile yastık süsleme. Dün gece nette kurdele nakışları ile alakalı konu bakarken bu kurdele nakışı ile yastık modeli çok hoşuma gitti bende sizlerle paylaşayım dedim. Sizlere kendi ellerimle yaptığım bir eser olan kurdele nakışı yastık süsleme işini sizlere göstermek istiyorum. Bu yastıklar benim çeyizimde vardı daha önceden ve şuanda evimde kullanıyorum bu yastıkları. Ve gelen misafirlerimde çok seviyorlar. Çünkü belli ki hazır alınmamış ve emek harcanmış şık zarif bir model.

kurdele nakışı yastık modelleri

kurdele nakışı yastık modelleri

Tabi sizlere daha önce paylaştığım kurdele nakışı yastık konusu vardı onun gibi sanat eseri seviyesinde olmasa da kendi çapımda gayet güzel bir çalışma. Belki bu alanda biraz daha uğraşsam daha iyilerini yapabilirdim ama bana göre bunlarda çok güzel.

Çok güzel desenli bir kumaş üzerine kasnakta gerdirerek kurdele nakışı ile çiçek modelleri işlenmiş. Daha sonra da bu kurdeleden yapılan çiçek modelleri yastık kılıfı haline getirilip içi doldurarak çok zarif bir yastık olmuş. bunu bilemezsiniz bir yerde görseniz çok pahallı bir ürün dersiniz. Kurdele nakışına olan ilgim ve hayranlığım her geçen gün daha da artıyor.

Eğer sizlerinde kurdele nakışına ilgisi varsa gerek sitemizde yer alan kurdele nakışı eğitim videolarımıza bakabilirsiniz. Gerekse yine sitemizde daha önce paylaştığımız kurdeleden gül yapımı, kureleden çiçek yapımı gibi konularımıza bakarak kurdele nakışı teknikleri öğrenebilir ve modellere bakarak fikir edinebilirsiniz.

Kurdele nakışı işlerinin bir çoğu kasnak işi olarak yapılır, yani kurdeleyi işleyeceğiniz kumaş bir kasnakta gerdirilir ve onun üstünde işlenir. Fakat bazı basit modeller vardır ki kurdeleden fiyonk yapımı gibi onlar elde de yapılabilir.

Kurdele Nakışı İle Yastık Süsleme

Sitede konu paylaşıyoruz ve ziyaretçilerimizin bir kısmı yazıları okumuyorlar ve resimlere bakıp direk paylaştığımız tüm eserleri, modelleri bizim yaptığımızı sanıyorlar. Bende kendi eserlerimi paylaşayım dedim. Daha önce kendi takı kutumu ahşap boyama işini paylaşmıştım. İğne oyası yazma modellerimi, iğne oyası havlu kenarı çalışmamı paylaşmıştım.

kurdele işi yastık

kurdele işi yastık

İsterseniz onları da ziyaret edebilirsiniz. Bakıp bana fikirlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Sizden çok güzel olumlu yorumlar alıyoruz ve bu güzel yorumlar bize mutluluk ve şevk veriyor. Bu şevkle yeni konular yazmakta bu şevk bize destek veriyor.

Hanımlar sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Kurdele nakışı yastık modellerime bakmak için galerimizde resimleri gezebilirsiniz.

Kurdele nakışı ile yastık süsleme

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.