Kurdele Süslemeli Örgü Bebek Botu Yapımı Videolu Gösterim


Hanımlar sizlere çok kıymetli bir konu getirdim. Konumuz kurdele süslemeli örgü bot yapımı videolu anlatım konusu. Evet bugüzel örgü bot modelini sizlere videolu anlatım ile göstermek istiyoruz. Yalnız video Rusça bunu belirtmek isterim hanımlar. Dünyadaki en değerli en masum varlıklardır bebekler. Her şeyin en iyisini en güzelini en kıymetlisini onlar için almak, üretmek ve kullanmak ister insan. Kendi gönlünüzce tasarlayıp, kalitesini bilip, emek vererek ortaya çıkardığınız giysi, aksesuar, şapka vb. el emeği ürünler çok daha kıymetli olur.

örgü bebek botu yapılışı

örgü bebek botu yapılışı

Dolayısı ile modası hiç geçmeyen yıllar geçse bile nesilden nesle kullanılan, emek verirken bunu bir tek bebeğin kullanıp bir kenara kaldırılıp unutulmayacağından emin olduğunuz için örgü türleri daha cazip gelir.

En sık tercih edilen ve kullanılan örgü modellerinden biri de bebek botu yapımıdır. Birbirinden değişik, farklı, desen desen, isteğe göre tüylü, uzun ya da kısa model bot tasarımları ve modelleri öğrenip el işi ile yapabilirsiniz.

Aslında örgü bot yapımı zor gibi görünsede çok zevkli bir konudur. Bebek botlarının yapılışının standart gidişatı bebeğin ayak şekline ve boyuna göre zincir çekerek ilmek oluşturup yapılacak modelin gidişatına uygun şekil vermektir. Yan kısımlarda oluşturulup kenar ilmik kesilerek koparılır. Örgü işlemi bittikten sonra istenilen modele göre kurdele boncuk vs. şekil verilir. Sitemizde kurdeleden çeşitli çiçek yapma konuları vardır. Menülerden kurdeleden çiçek bölümüne bakabilirsiniz.

Bot üzerine uygulanılacak kurdele için botun aralarından mil ya da filteke iğne yardımı ile kurdele geçirilip bağ oluşturularak bağlanır ardından ister örgü ile yapacağınız farklı çiçek modeli isterseniz hazır kullanabileceğiniz çiçek modelleri ile farklı şekiller verebilirsiniz. İnternet üzerinden pek çok değişik model tarifi elde edebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.