Odanın Havasını Değiştirecek Muhteşem Duvar Kağıtlları


Merhaba sizlere odanızın havasını değiştirecek muhteşem duvar kağıtları örnekleri getirdim. Duvar kağıtları genellikle otellerde, kafelerde, restoranlarda ve evlerde tercihlere göre kullanılmaktadır. Duvar kağıtları uzun ömürlü olduğundan yapıldıkları yerde 10 15 sene kalabilir. Duvar kağıdı yaparken dikkatli olmak ve desenleri tam yerine oturtmak en önemli parçadır. Pürüzsüz yüzeylere duvar kağıtları yaptırılmalı yüzeyde rutubet olmamalı. Duvar kağıtlarında istediğimiz çeşit renkler kullanabiliriz ve renklerde hiçbir şekilde solma olmayacaktır.

duvar manzara resımlerı

duvar manzara resımlerı

Duvar kağıtlarında modeller yapılacakları yere göre değişmektedir. Mesela çocuk odası için çizgi film kahramanları duvarlarda desen olarak tercih edilirken oturma odalarında daha çok doğa resimleri tercih edilmekte. Ofislerde ve kafeteryalarda ise mekanda bulunan mobilyalara uyumlu renk ve desenlerde duvar kağıtları kullanılmakta.

Duvar kağıdı hiç şüphesiz her odanın havasını değiştirmekte ve odalara ayrı bir zevk katmakta. Mobilyalarımızla uyumlu şekilde seçtiğimiz duvar kağıtları odamıza eşsiz bir güzellik katacaktır. Duvar kağıtlarımızdaki boya ne kadar kaliteli ise hem kağıttaki desen daha iyi bir şekilde yansır hem de kaliteli boya ev halkının sağlığı içinde tehlike oluşturmaz.

duvar kağıtları çok güzel

duvar kağıtları çok güzel

Duvar kağıtlarının en dikkat çekici olanları fosforlu olanıdır. Duvar kağıtları duvarı sürekli silmek zorunda kalmayacağınız için avantajlıdır. Duvar kağıtları toz tutmaması ve koku yapmaması bakımından tercih edilmektedir. Duvar kağıtları genelde muhteşem doğa manzaralarından kesitler sunmaktadır. Oturma odasına döşeteceğimiz bir duvar kağıdı hem içimizi açar hem de duvarların sürekli tahriş olup yıpranmasını engeller.

Daha önce paylaşmış olduğum salon ve odanız için dekorasyon örneği olan pencere önü tasarımları ilginizi çekebileceğini düşünüyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.