Sevgiliniz İçin En Güzel Hediye Örgü Kapler


14 Şubat sevgililer günü yaklaşıyor… Elbette ve el yapımı hediyenin yeri hiç bir şey tutmaz bizde sizlere bunun için sizlere el yapımı örgü kalpler göstermek istiyoruz. Erkekler de kadınlar da düştü bir hediye telaşına. Tabi ki bu konularda erkekler daha evham yapmasıyla bilinir. Sonuçta hediye aldığınız kişi sıradan bir insan değil haliyle. Kız arkadaşınız sonuçta ve her erkek de kız arkadaşına en güzel hediyeyi layık görmek ister. Tabi kadınlar içinde erkek arkadaşları hakkında az da olsa hediye bilgisi mevcuttur. Genellikle bu tarz hediyeler gömlek, saat, parfüm ve bunun gibi ürünler olmaktadır.

örgü aşk eldivenleri

örgü aşk eldivenleri

Aslında bu hediye türleri bana yıllarca samimiyetsiz, klişe ve kısacası basit gelmektedir. Ne bileyim bu tarz hediyeler yerine el emeği, sade ama gönül okşayıcı hediyeler olabilir aslında. Tabi bu benim düşüncem hanımlar. Peki, gönül okşayıcı, sade ve mütevazı hediye olarak sevgiliniz için hediyelik örgü kalpler yapmaya ne dersiniz?

Geçin diğer hediyeleri bence bu daha iyi oldu. Bana göre hediye seçiminde en güzeli bu daha sağlam olacaktır. Hele bir de el emeği göz nuru olursa değmesin erkek arkadaşınız kendi keyfine. Tabi 21. yüzyıl kızları el emeğiyle ilgili olarak pek bu tarz işlerle uğraşacaklarını sanmıyorum.

örgü kalp

örgü kalp

Oysa 90’lı yıllarda bu tarz şeyler fazlasıyla modaydı ve üzerinden yıllar geçse de hatırlarsınız ve bir nebze de olsa yüzler gülerdi. Çünkü üzerinde o hediyeyi yaptığın ilk gün ve dakikalar akla gelir gülersin, maziyi hatırlarsın bir kere, yaşanmışlıkların gelir gözünün önüne. Ama siz erinmeyin sevdiğiniz için uğraşın bir ömür saklanabilecek bir hediye yapın sevdiğiniz için.

Ayrıca bu örgü kalp modellerinin bir kısmı süs ve aksesuar olarak kullanılırken bazı modeller ise özellikle içi dolgulu olanalar iğnelik olarak kullanılmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.