Akıllı Renkli İpten Örgü Bayan Patik Yapımı


Merhaba hanımlar! Bugün sizlere akıllı örgü iplerinden örgü bayan patik yapımı ile ilgili çok hoş bir konum var. Akıllı ipler son zamanlarda iyice popüler olmaya başladı. Kullanım kolaylığı ve nakış derdinin olmaması siz hanımlar için büyük avantaj ve kolaylık sağlıyor. Öncelikle bu anlattığımız akıllı örgü ipinin ne olduğundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Akıllı ip ile yapılan örgülerde her hangi bir nakış koymanıza veya motif yapmanıza gerek yok. Daha önce paylaştığım bir konuda akıllı iple yapılan şahane bir örgü çorap modeli vardı. konuya buradan ulaşabilirsiniz.

bayan patik modelleri

bayan patik modelleri

Elinizdeki ip yumağı farklı renklerden oluşuyor ve belirli aralıklarla bu renkler sırayla tekrarlanıyor. Örgünüz devam ettikçe de akıllı renkler bir araya gelerek nakış oluşturuyorlar. Sizin bir zahmete girmenize, kafanızı yormanıza gerek kalmıyor. Bu ipi sadece patik yapımında mı kullanıyoruz? Tabi ki hayır.

İstediğiniz her örgü alanında bu ipleri kullanabilirsiniz. Çocuğunuza bir yelek, eşinize bir kazak veya kendinize bir atkı örebilirsiniz. Sadece bunun için düz örgüyü bilmeniz yeterli olacaktır. Parçalar halinde ördüğünüz kazağı sonradan birleştirebilirsiniz.

Ya da basit ve hızlı bir şekilde zahmetsiz bir atkı örebilirsiniz. Sizlere akıllı renkli ipten örgü bayan patik yapımı hakkında kısaca bilgi verelim. İlk önce kalitesine güvendiğiniz bir markanın akıllı renkli ipini tuhafiyenizden şişleriyle birlikte satın alın. İki şişle veya 5 şişle örebilirsiniz. Eğer isterseniz bu işlemi tığda da gerçekleştirebilirsiniz. İsteğe göre hoşuna giden bir modeli hemen örmeye başlayabilirsiniz. Kolay gelsin!

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.