Tunus İşi Bebek Patiği Yapımı Videolu


Minik ayakları sıcacık tutmanızı sağlamak için paylaştığımız tunus işi bebek patiği yapımı videolu anlatımla örülmesi çok kolay bir patik. Anne olmanın heyecanını yaşıyorsanız ya da sevdiğiniz bir yakınızın bebeği için hoş bir hediye vermek istiyorsanız bu patik modelimiz tam size göre. İki farklı renkle örülebilen ve kalın dokusu ile bebeklerinizin ayaklarını sıcacık tutmanızı sağlayacak tunus işi bebek patiği modelimiz yapımı oldukça kolay modellerden biri. Bebek denilince akla gelen ilk şey şüphesiz ki patiklerdir. Bu nedenle de en çok örülen işlerin başında da bebek patikleri gelir. Bu konumuzda tunus işi patik modelimizin iki ayrı versiyonun videosunu sizlerle paylaşacağız biri uzun patik diğeri ise kısa modeli. İlk olarak kısa olanı paylaşacağım. Aşağıda tunus işi kısa patik modelinin videolu anlatımı mevcuttur.

Bebek patikleri daha önceleri standart modellerde ve renklerde örülüyor olsalarda zamanla çok farklı modellerin katılması ile oldukça geniş bir yelpazede modele sahip oldu. Bu modeller arasında öne çıkanlardan biri de şüphesiz ki tunus işi patikler.

Tunus işi bebek patiği nasıl örülür merak ediyorsanız detaylı olarak anlatımını paylaştığımız videomuz yardımı ile kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Burada da bilek kısmı uzun olan modelin videolu anlatımı mevcuttur.

Tüm yapım aşamalarına geniş olarak yer verilen videomuz daha önce tunus işi yapmamış olan pek çok bayanın rahatlıkla yararlanarak öğrenmesine yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır. İpinizi hazırlayın ve minicik bebişlerinizde severek kullanacağınız patiklerinizi örmeye başlayın.

tunus işi bebek patiği yapımı videolu anlatım

tunus işi bebek patiği yapımı videolu anlatım

Paylaştığımız bu tunus işi patik modelimiz çorap şeklinde olduğu için normal patik modellerine nazaran bebeğinizin ayağından sürekli çıkmaz böylece bebeğinizin ayaklarının daima sıcak olduğunu bilmenin huzurunu yaşayabilirsiniz.

tunus işi patik yapımı

tunus işi patik yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. monica dedi ki:

    gracias por tantos trabajos hermoso !!!!!!

    1. Pınar GÜLER dedi ki:

      Doy las gracias al

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.