Kukuleta Şapka Yapımı – Ponponlu Yeni Yıl Beresi


Yeni yılda en çok aranan ve en çok tercih edilen ponponlu yeni yıl beresi yapımı için resimli yazımızdan yararlanabilirsiniz. Yeni yılda en önemli objelerin başında şüphesiz ki yeni yıl bereleri gelir. İyisi ile kötüsü ile geçen koca bir seneyi geride bırakıp bir çok umudu yüklediğimiz yepyeni bir yıla merhaba derken hemen hepimiz hem ruh hem de görsel olarak hazır olmak isteriz. Sizler için paylaştığımız bu ponponlu ve oldukça hoş görünüme sahip modelimiz erkek kadın, küçük büyük hemen herkesin büyük bir beğeni ile takabileceği bir model.

bere yapimi

bere yapimi

El işi örmeyi bilen tüm bayanların rahatlıkla hazırlayabileceği bu modelimiz yeni yılı temsil eden kırmızı ve beyaz renklerini bir arada barındırıyor. Ancak siz isterseniz arasına yine yeni yılı yansıtan yeşil rengini de ekleyebilirsiniz.

Ponponlu yeni yıl şapkanızı detaylı anlatımımız ve aşama aşama olarak paylaştığımız resimlerimiz ile kolaylıkla örebilirsiniz. Daha sonra yine yapımı oldukça kolay olan ponponumuzu hazırlayıp berenize dikerek son şeklini kazanmasını sağlayabilirsiniz. Kukuleta şapka yapımı her yerde bulunacak bir konu değil. Ben de sizler için araştırıp buldum.

Çok kısa sürede hazırlayabileceğiniz bu ponponlu yeni yıl bere modelimizi dilerseniz yalnızca kendinize örebileceğiniz gibi dilerseniz ailenizdeki herkese örebilirsiniz. Yeni yılda sevdiklerinize hem farklı ve hoş bir hediye vermek hem de uygun fiyata mal etmek isterseniz biraz zaman ve emek harcayarak bu hoş beremizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.