Örgü İle Kalpli Halka Yapımı


İyi günler hanımlar sizler için bugün güzel bir konu hakkında bilgiler sunacağım. Konumuz örgü ile kalpli halka yapımı olacaktır. Bu estetik güzelliğe sahip kalpli halkaları istenilen bir çok yerde kullanılabilmektedir.Bu ve benzeri örgü motifleri örgü şekillerini bir çok alanda kullanabilirsiniz. Yaptığınız örgülerde çok hoş bir süs unsuru olacaktır. Çocuklarınız için yapacağınız örgü battaniye olsun , örgü yelek bere olsun hem bu tarz modellerde tasarımı zenginleştirmek için çeşitli örgü motifleri kullanılmaktadır.

örgü modelleri-25

örgü modelleri

Örgü çanta yapımını genellikle bir örgü motifi belirleyip o motifi çoğaltılıyor ve onların monte edilmesinden çanta yapılıyor. Bu örgü kalp motifi ile çok güzel bir örgü çanta tasarlanabilir. Sizlere buna benzer bir örgü çanta yapımı konusu daha önce paylaşmıştım. Konuya buradan bakabilirsiniz.

Ayrıca bu örgü kalpli halka motifleri ile çok güzel ev dekorasyonları yapabilirsiniz. Kapli halka motiflerini zincir gibi iç içe geçirip harika dekorasyon ürünleri çıkarabilirsiniz ortaya.

Çocuğunuz için öreceğiniz şirin bir patik modelinde veya bere modelinde bu örgü kalp motifini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her şey aslında tasarımda gizli. Bir çok örgü modeli aslında çok zor değildir onu güzel gösteren tasarımındaki zekice kurgudur. motif ve örgü deseni kombinasyonudur.

aşağıda bol bol resim paylaştım sizde galerimiz deki resimlere sırası ile bakarak örgü ile kalpli halka yapımı işini kavrayabilirsiniz. Zaten çok da zor bir tarafı yok.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. MERCEDES dedi ki:

    cosas tan bellas ,que me hacen lamentar no tener ya la habilidad para hacerlas,cuando podía ,no estaban a mi alcance .FELICIDADES ¡¡¡¡¡¡¡¡

    1. Pınar GÜLER dedi ki:

      Muchas gracias por este bonito comentario

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.