İlginç Masa Tasarımları


Yine birbirinden ilginç masa tasarımları ile karşınızdayız. Evinde, yazlığında, iş yerinde, bürosunda, cafe ya da restorantında ya da farklı kullanım alanına sahip mekanlarında sıra dışı ve ilginç tasarımlar kullanmaktan hoşlananlar özel olarak bir araya getirdiğimiz bu masa tasarımlarına bayılacak.Ahşabın doğallığının ön plana çıktığı bu ahşap masa tasarımlarının her biri ayrı ayrı sanat eseri. Görenleri kendine hayran bırakacak özel tasarım masalar doğallık ile modernliği bir arada taşıdıkları için gerçekten sıra dışı görünümlere sahip.

çok pahallı masa

çok pahallı masa

Sizler de dekorasyonuzda farklı bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız bu ilginç masa tasarımları arasından birini tercih edebilir ve taşıdıkları farklı ruhlar sayesinde hızla istediğiniz ortama sahip olabilirsiniz. Siz de evinizi de farklı dekorasyon örnekleri deneyebilirsiniz. Bunun için sitemizdeki dekorasyon bölümüne bakınız.

Örneğin ağaç görünümüne sahip masa tasarımını tercih ederek ofislerinizde şıklık ve orijinalliği bir arada barındırabileceğiniz bir ortam yaratabilir ve müşterilerinizi keyifle ağırlamanın tadını çıkarabilirsiniz. Üzeri oymalı masa tasarımını ise dilerseniz salonlarınızda dilerseniz de yazlığınızın bahçesinde bile kullanabilirsiniz.

Her biri birinden orijinal olan ilginç masa tasarımları sıradan masalara kıyasla biraz daha pahalı olsa da tamamen el işçiliğinin ustalıklarını taşımaları nedeni ile manen oldukça kıymetli tasarımlar. Yaşam alanları insanların kişisel zevklerinden ruh hallerine dek pek çok farklı ip ucunu bir arada bulunduran yerlerdir. İşte bu ilginç masa tasarımları da yaşam alanlarınıza gelecek olan misafirlerinize kendi imzanızı gösterebileceğiniz oldukça akılcı seçimler olacaktır.

Evet geldik konumuzun sonuna . Sizlere bir de videomuz var. Videomuz mandallar dan sallanan sandalye yapımı hakkında.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.