Çok Farklı Ev Dekorasyon Fikirleri


Merhaba hanımlar sizlere bugün çok ilginç ev dekorasyon fikirleri göstermek istiyorum. Biliyorsunuz artık internet hayatımızın her yerine girdiği için istediğimiz bir çok şeyi hemen bulabiliyoruz. Ayrıca pinterest gibi çeşitli sosyal medya araçları sayesinde ev dekorasyonundan ve bahçecilikten tutunda fotoğrafçılığa kadar çok fazla alanda fikir sahibi oluyordunuz. Örneğin evinizde farklı bir değişiklik yapmak istiyorsunuz. Biraz marjinal olmak istiyorsunuz. Yani maksadınız koltuğun yerini değiştirmekten fazlası.

akvaryum yatak odası

akvaryum yatak odası

Bunun için evinize sıradışı mobilyalar alabilirsiniz. Veya varsa bildiğiniz bir örnek gidip özel ürettirebilirsiniz. Yabancı tasarımcıların ürettiği çok ergonomik olsun çok kullanışlı sora dışı tasarımlara sahip masa tasarımları ve sandalye tasarımları mevcut. Hatta bununla ilgili geçen haftalarda çok hoş bir konu paylaşmıştım.

Mobilya değiştirmekten kastını evinizde bir yerleri değiştirmek ise bu konumuz sizlere çok güzel fikir verebilir. Akvaryum yatak odası buna çok güzel bir örnek olabilir. Belki hepimiz için pahallı bir şey olabilir ama insana bakması bile ayrı bir zevk veriyor.

Konumuzda kaydıraklı merdiven tasarımından enteresan abajür ve sıra dışı kiler tasarımına kadar çeşitli ev dekorasyon fikirlerini bulabilirsiniz. Galerimizde bulabileceğiniz diğer bir ilginç tasarım ise bilgisayar başında çalışırken veya oyun oynarken topraktan uzak kalırız ve vücudumuzda elektriklenme olur adamın biri çok güzel masanın altına kum yerleştirmiş sanki plajdaymış gibi kuma basarak çalışıyor.

Sizde bu örneklere bakarak fikir edinebilirsiniz. Hiç olmazsa ne insanlar varmı dersiniz. :):):)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.