Bebek Bere Modelleri – 75 Adet Örgü Bebek Bere Örnekleri Resimli Galeri


Birbirinden sevimli ve hoş örgü bere modelleri için galerimize göz atabilirsiniz. Bebek  ve çocuk giyimi son dönemlerde önemi hızla artmaya devam eden bir giyim sektörü haline geldi.Özellikle de son yıllarda moda trendlerinin bebekleri de kapsıyor olması bunun en önemli göstergelerinden biridir. Bebek ve çocuk modasının yükselişine devam ettiği alanlardan bir tanesi de şüphesiz ki el örgüleridir. El işi örgüler sayesinde bebekler ve çocuklar çok uzun yıllardır çok daha şirin ve tatlı görünmektedirler.

Canlar, bebekler için örgü bere modelleri paylaşımında bulunduk, kış geçti artık biliyoruz ancak; “buna ne gerek var şimdi” demeyin lütfen. Çünkü sizde takdir edersiniz ki örgü işleri daha kış gelmeden örülmeye başlanır. Zira öyle hemen bir günde tamamlanan işlerden değildir. Emek istiyor. Dolayısıyla kış başladıktan sonra örgü işlerine başlamanız belki de çok işinize yaramayacak.kız bebek örgü bere

Hanımlar örgü bere modelleri bayanların vazgeçemediği ve severek kullandıkları aksesuarlar arasındadır. Bayanlar kendi zevklerine göre değişik bere modelleri örüp kullanmaktadır. Kış aylarının en gözde aksesuarı olan örgü şapka modelleri 2016 yılının en çok kullanılanları arasında olmaktadır. Son yıllarda bere modelleri rengârenk model model ve çeşit çeşit iplerle örülmektedir. Kış aylarında soğuktan korunmak için örülen bereler kalın iplerle değişik modeller örülmektedir.

Anneler bu yazımızı dikkate alacaktır eminim. Çünkü bir anne için bebeği demek bütün bir hayatı demektir. Onun için yapamayacağı hiç bir şey yoktur. Bere yapmak da ne demek öyle değil mi?orgu-sapka-modelleri

Hanımlar, mağazalarda, pazarlarda, ya da herhangi bir bebeğin başında farklı farklı bere modelleri görürsünüz. İçiniz gider. “benim kızıma çok yakışırdı” dersiniz. Halbuki kendiniz de yapabilirsiniz. Başkaları da sizin ördüğünüz berelere imrenerek bakar.

Çeşit çeşit, model model birçok çocuk örgü şapka modelleri ile çocuklarınızı şımartın. Hatta sevdiklerinize de armağan edin. Eminim çok mutlu olacaklardır. Oldukça manidar…

Sevgili anneler, çocuklar Allah’ın sizlere armağanı. sizde o muhteşem varlıkları sevindirmek için bu güzel berelerle onları mutlu edebilirsiniz.

Ayrıca, ördüğünüz bebekler için örgü bere modelleri  sayfamızda görmek isteriz. Sizlerde ördüğünüz birbirinden eşsiz ve kaliteli bebek örgü bere modelleri ile insanlara tanıtmak onlarla paylaşmak isterseniz Sayfamızdaki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

tatlı bebekler- örgü bebek beresi

Bu resimde gördüğünüz gibi, bebeğimiz kırmızı, beyaz ve siyahın karışımı bir örgü bereyle bebek kimliğine yakışır bir uğur böceği oluvermiş. Uğur böceği beresinin yapımı oldukça basittir. Hele tığ ile iş yapmaya hevesli olan hanımlar için çocuk oyuncağı denebilir. Hanımlar en tatlı bebek resimleri ile örgü bere modelleri sizlerinde çok hoşunuza gidecektir.

Bebekleri farklı bir tatlılığa büründürecek farklı bir model daha! Farklı farklı renklerde örgü ipleriyle bu modeli deneyebilirsiniz. Bebeğinizin ten rengine göre ve göz rengine uyumlu bir renk seçmeniz gibi bir avantajı kullanarak çok daha tatlı ve uyumlu bir bütünlük elde edebilirsiniz. Berenin üzerine ipleri uzatmak ve saç şeklini vermek biraz zahmetli olacaktır ancak emin olun ortaya çıkan muhteşem görüntü bu zahmete değecektir!

Kırmızı renk çocuklara yakışan renklerin başında gelir. Şişlerle yapacağınız örgü çilek bere bebeğinizi yenilmeye hazır kıvamda bir çilek görüntüsüne büründürecektir. Bu çilek kız örgü beresini atkısıyla, eteğiyle, yeleğiyle ya da patiğiyle tamamlayabilirsiniz. En tatlı bebek resimleriyle örgü bere modelleri yazımızla size yeni fikirler sunma girişimimiz başarıyla amacına ulaşmasını temenni ediyoruz.

Hanımlar bu güzel örgü bebek bere modellerinin örgü detayları http://www.craftsy.com/ sitesinde 5 dolara satılıyor.

Örgü bebek bere örnekleri

Bebekler hayatımızda renk ve ışık saçan minik varlıklar! Onlar varlığımıza anlam katmakla birlikte bizi hayata bağlarlar. Bir bebeğin gülümsemesi bizim bu dünyadan alır, cennete götürür gibi. Hayatımızın anlamı olan bebekler için her zaman her şeyin en güzelini yapmak isteriz. Bu yazımızda, bebekler için örgü bere modellerini işleyeceğiz. Bebekler yaratılışları gereği giydikleri kıyafetlerle farklı tatlılıklara bürünebiliyorlar. Bunlardan bir kaç tanesini hep birlikte örneklerle birlikte göreceğiz.

Şapka ve bere kelimeleri genelde aynı sanılmaktadır ama ikisi de farklı parçalardır. Bu yazıda bebek şapka modelleri hakkında bahsedeceğim fakat şapkadan bahsederken bereleri de atlamamak lazım. Minik meleklerimiz olan bebeklerimiz için pek çok şapka modeli bulunmaktadır. Bebek şapka modelleri rengarenk, çarpıcı ve oldukça sevimli görünüyor. Kız ya da erkek fark etmeksizin şapka modelleri insanın kanını kaynatacak türden. Kullanılan renklerin canlı olması, bebeklerinizi gezmeden tutun hastaneye bile giderken hem koruyacak hem de kıyafetlerinde tamamlayıcı parça olacak.

En yeni bebek şapkaları sitemizde mevcuttur, inceleyebilirsiniz. Bebek şapka modellerini incelediğimizde karşımıza pek çok alternatif çıkar. Kulak kapamalı modellerden kepli modellere, uzun kulaklı modellerden çiçekli böcekli modellere varana kadar zengin seçenek bulunmaktadır.

Dışarı çıktığınızda bebeğinize takacağınız şapka onu güneşin zararlı ışınlarından koruyarak güneş yanığı olma riskiniz azaltacak, kafasının ısınmasını engelleyerek hasta olmasının da önüne geçecektir. Şapkaların yanında bebek bere modelleri de oldukça faydalı ve görünüm itibariyle kibardır. Bereleri genelde kışın tercih etmeliyiz. Aksi taktirde bebeğimize sıcak havada bere takarsak havale geçirmesine sebebiyet verebiliriz.

Bere modelleri karşımıza el örgüsü olarak çıkmaktadır. Şapka ve bereleri bebeğiniz için her zaman kullanabilirsiniz. Şapka takmak için herhangi bir yaş durumuna da ihtiyaç yoktur. Özellikle yeni doğan bebeklere takılan şapkalar, bebeğinizin hassas olan bünyesini güçlü tutarak onun hasta olmasını da engelleyecektir.

bebek bere

bebek bere

Bebek ve çocuklar için üretilen el örgüsü giysilerden bir tanesi de örgü berelerdir. El işi bereler sayesinde anneler en önemli varlıkları olan çocuklarını soğuktan çok daha rahatlıkla koruyabilmekte ve aynı zamanda da çocuklarının çok daha şık görünmesini sağlayabilmektedir. Örgü bebek ve çocuk berelerinin diğer berelere nazaran avantajları da çok daha fazladır.

Bunlardan ilki örgü bebek ve çocuk berelerinin çocukların kafalarını çok daha sıcak tutmaya yardımcı olmasıdır. Bu özelliğinin yanı sıra el işi örgü bereler görsel olarak da daha güzel görünümlere sahiptirler ve anneler kendileri el emekleri ile hazırladıkları için çocuklarına gönül rahatlığı ile takabilmektedirler.

Sizler de kendi el emeğiniz ile severek hazırlayabileceğiniz farklı ve çocuğunuzun beğenisini kazanacak bir bere modeli arayışındaysanız galerimizde özel olarak bir araya getirdiğimiz ve her biri birbirinden güzel bere modellerimizden birini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bebek bere modelleri resimli galeri – 60 Adet bebek bere örnekleri

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.