İğne Oyası Nasıl Yapılır – Yazma Oyası Yapımı


El işlerini farklı oyalar ile süslemek isteyen bayanlar için iğne oyası nasıl yapılır detaylı olarak paylaşıyorum. Geçmişten günümüze dek ulaşmayı başaran oldukça kıymetli emanetler olan iğne oyaları bir dönem popülerliğini kaybetmiş olsa da son zamanlarda yeniden eksi değerini kazanmaya başladı. Bayanların birçoğu iğne oyası ile farklı ve sıra dışı el işleri yapmak istese de ne yazık ki nasıl yapabileceklerini bilmiyor. İşte bu yazım sayesinde artık herkes iğne oyasını en kolay şekilde nasıl yapabileceğini öğrenebilecek.

igne oyası modelleri yazma-16

igne oyası modelleri yazma-16

Hevesli ve yetenekli bayanlar resimler ve yazılı anlatımım ile mümkün olduğunca açık bir şekilde iğne oyasının yapılışını paylaşıyorum. Öncelikle iğne oyasını güzel ve kolay bir şekilde öğrenebilmeniz için büyük önem taşıyan küçük püf noktalarına dikkat etmeye özen gösterin.

İğne oyası için gereksinim duyacağınız malzemeler sizlerinde tahmin edebileceği gibi iğne, ip, makas ve kumaş. Malzemelerinizi hazırladıktan sonra yapımına geçebilirsiniz. İğne oyasında öğrenilmesi gereken ilk aşama düğüm ve zürafa. Bu nedenle yapım aşamalarına detaylı olarak yer verdim ve hemen herkesin kolaylıkla anlayabilmesini sağlayabilmek adına resimler ile de açıkça gösterdim.

Sizler de malzemelerinizi hazırladıktan sonra yapım aşamalarımızı dikkatli bir şekilde takip etmeye başlayın. Göreceksiniz oldukça şık ve çok farklı yerlerde rahatlıkla kullanabileceğinizi düşündüğüm bu modeli tahmininizden çok daha kolay ve hızlı bir şekilde hazırlayacaksınız.

Hanımlar sizlere konumuzla alakalı birde video paylaşmak istiyorum. İğne oyası havlu kenarı yapımı videomuzu beğeneceğinizi umuyorum.

İğne oyası havlu kenarı yapımı videomuz sizlerle buyurun izleyin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gökçen dedi ki:

    Gerçekten hepside muhteşem

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.