Elbise Lif Modelleri


Her evde ve her banyoda bulunan ve evlerin vazgeçilmezi olan lif modellerine farklı bir soluk getiren elbise lif modelleri hoş görünümleri ile tüm bayanların beğenisini kazanacak. Sizler için özel olarak seçerek bir araya getirdiğim lif modelleri kolay örülümleri sebebi ile de çok tercih edilecek. Hemen herkesin ovunma bezi olarak kullandığı ve banyolarından eksik etmediği lif modelleri arasında özellikle arasına sabun konularak kullanılabilen modeller bayanların ilgisini çekiyor.

lif örnekleri

lif örnekleri

Elbise görünümüne sahip lif modelleri hem sevimli görüntüleri hem de kullanımının işlevselliği sebebi ile oldukça hoş. Dilediğiniz tüm renklerde ve farklı modellerde örebileceğiniz liflerinizi dilerseniz elinizde kalan yünlerinizi değerlendirmek için bile örebilirsiniz.

Genç kız çeyizlerinde pek çok el işi modellerinin yanı sıra lifler de oldukça sık olarak karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden yetenekli ve hayal gücü güçlü bayanların liflere kattıkları farklı yorumlar ile artık sıradan liflerden ziyade birbirinden farklı modellere sahip lifler daha çok tercih ediliyor.

Sizler de çok kısa sürede örebileceğiniz bu elbise lif modellerini dilerseniz kendi çeyizinize, dilerseniz yakınlarınızın çeyizine örebileceğiniz gibi ayrıca kullanmak için kendinize örebilir ya da örerek satıp ev ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Farklı objeler ile süslenerek tam bir elbise modeline dönüştürülen ve istenilen tüm renklerde örülebilen lif modelleri ile zamanınızı çok daha keyifli olarak geçirebilirsiniz.

Hanımlar burada paylaştığım örgü lif modelleri ban ait değildir. Bu tasarımlar ve modeller Ünzüle hanıma aittir kendisinin resimlerden de anlaşılacağı üzere Lif Örnekleri Ünzüle adında facebook sayfası vardır. Eğer sipariş vermek isterseniz kendisine konun en sonunda vereceğim linkten ulaşabilirsiniz. Yada Facebook ta Lif Örnekleri Ünzüle yazın çıkar.

Birde hanımlar konu sonuna eklediğimiz videoları da kaçırmayın derim.  Bo konunun sonunda da kurdele nakışı ile alakalı bir videomuz var.

Buyurun hanımlar Büzgülü Kurdeleden Karanfil Yapımı videomuz.

Lif Örnekleri Ünzüle hanımın facebook sayfası.

https://www.facebook.com/L%C4%B0F-%C3%96rnekleri-%C3%9Cnz%C3%BCle-547472685341679/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.