Haroşa Örgü Nasıl Örülür? | Haroşa Örgü Modeli Yapımı


Neredeyse tüm bayanların örgü örme heveslerinin başlangıcı olan haroşa örgü nasıl örülür – Videolu Anlatım paylaşımımla kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Örgü örme serüveninin başlangıcı olan haroşa şüphesiz ki örgü tekniklerinin arasında en kolay ve pratik teknik olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca haroşa örgü ile bayanlar neredeyse yapmak istedikleri tüm el işi örgüleri yapabilmektedir.

haroşa örgü

haroşa örgü

Berelerde, liflerde, atkılarda ya da kazaklarda bayanların hayal güçlerinin müsaade ettiği her şeyi haroşa ile örebileceğinizi biliyor musunuz? Peki oldukça kolay olan bu model nasıl örülür?  Merak ediyorsanız Videolu anlatımımız sayesinde artık kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

İlk olarak bilmeniz gereken nokta haroşa örgü tekniğinde örgünüzün hem önünde hem de arkasında aynı yöne işlem yaptığınızın görülmesi gerektiğidir. Yani haroşa örgüyü örmenizin ardından ördüğünüz parça hem arka yüzünden hem de ön yüzünden aynı desene sahip olmalıdır. Ayrıca haraşo örgünüze başlamadan önce her örgü türünde olduğu gibi öreceğiniz uzunluğu belirlemeli ve ardından ilmeği hazırlamalısınız. Temel ilmekleri hazırlamanızın ardından ise öreceğiniz parçanın boyutuna karar vererek haroşa tekniğine başlayabilirsiniz.

Haroşa tekniğinde ya arkada ve önde ters örgü olarak örebilir ya da ilmekleri arka ve önde düz örgü şeklinde örebilirsiniz. Her iki yöntemde de aynı neticeyi elde edebilirsiniz. Burada sizin dikkat etmeniz gereken nokta hangisi ile başladıysanız onunla devam etmeniz gerektiğidir. Haroşa ile ilgili merak ettiğiniz diğer tüm detaylara videoumuz sayesinde ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.