Elbise Şeklinde Lif Yapımı


Sevgili takipçiler sizlere bugün elbise şeklinde lif yapımı konusunu paylaşmayı düşünüyorum. Bildiğiniz gibi çok çeşitli örgü lif modelleri bulunmakta. Uzun lif modelleri, kare lif modelleri olduğu gibi kalpli lif modelleri de bulunmaktadır. Bu konumuzda ise elbise şeklide lif yapımı konusunu göreceğiz. Elbise şeklinde yapılan bir çok lif modeli var bunların bir kısmı özellikle çok süslü olanlar kullanmak amaçlı değil daha çok süs amaçlı kullanılmaktadır.

en güzel lif örnekleri

en güzel lif örnekleri

Bazen sosyal medyada bu tarzda lif modelleri paylaştığımızda bunları hala kullanan var mı gibi yorum yapanlar oluyor. Bizim buradan paylaştığımız modelleri konuları milyonlarca insan görüyor. ayrıca çok fazla yabancı ziyaretçimiz de var. Kimi yerde bu tarzda örgü lif modelleri hiç kullanılmasa da Anadolu’nun bir çok yerinde hatta çoğunda çok kullanılmaktadır.

Kullanmayanlar belki marketlerde satılan 1 TL lik naylon tarzında fileli yuvarlak bir şey var onunla yıkanıyorlar. Önceden bir kere bende aldım çabuk dağılıyor onlar birde ben plastik naylon bir şeyle yıkanmayı çok doğru bulmadım.

Eldiven şeklinde yapılan lif modelleri de mevcut elinizi içine sokup kullanabiliyorsunuz.Bu arada sevgili hanımlar tüm bu lif modelleri Ünzüle hanıma aittir. Kendisinin Lif Örnekleri Ünzüle adında bir facebook sayfası var ve oradan satış yapmaktadır. İsteyen ona ulaşıp sipariş verebilir. Ben sizin için konunun en altına sayfa linki ekleyeceğim.

Bu konuda paylaştığım elbise şeklinde lif yapımı resimlerini de onun sayfasından alıp sizlere fikir olması açısından paylaşıyorum.

Birde hanımlar sizlere konu sonuna güzel bir video eklemek istiyorum. Videomuz konu sonundadır.


Kurdele Nakışı Kolonyal Düğüm Atma Videomuz.


Lif Örnekleri Ünzüle hanımın facebook sayfası.

https://www.facebook.com/L%C4%B0F-%C3%96rnekleri-%C3%9Cnz%C3%BCle-547472685341679/

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Tutu dedi ki:

    Estou encantada com esta pagina, belíssimos trabalhos; obrigada aos criadores da mesma e em especial às artesãs que expuseram seus trabalhos; obrigada a todos….

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.