Organze Kurdeleden Çiçek Yapımı


Birçok bayanın yapımını çok merak ettiği organze kurdeleden çiçek yapımı aslında zannettiğinizden çok daha kolay.  El sanatları sitemizde daima sevgili bayanların severek ve beğenerek örebilecekleri farklı örneklere yer vermeye devam ediyorum. İşte bu modelde son dönemlerde bayanların yoğun olarak talep ettikleri bir model. Bu nedenle hızla yapım aşamasını paylaşıyorum. Bu modelde minik karelere sahip bir kumaş kullandım. Bu organze kurdele çiçeğimize oldukça şık, sıcak bir hava kazandırıyor. Bu sayede mutfaklar başta olmak üzere evin neredeyse tüm alanlarında rahatlıkla kullanabiliyor. Sizlerde country tarza sahip objelerden hoşlanıyorsanız resimde paylaştığım modeli uygulayabilirsiniz.

kurdele işi çiçek yapımı

kurdele işi çiçek yapımı

Ancak daha şık ve daha zarif bir model istiyorsanız bu durumda tamamen kullanacağınız alanın renklerine uygun farklı renkleri de tercih edebilirsiniz. Görünümü gerçekten oldukça güzel olan bu çiçek motifinin yapımı aslında çok kolay.

Evinizde kalan kumaşlarınızı ya da artık giymediğiniz birçok farklı giyim eşyanızı bu çiçek motifi sayesinde keyifle değerlendirebileceksiniz. Birbiri ile aynı boyutlarda keseceğiniz şeritler ile hazırlayacağınız bu çiçek motifinin nasıl yapıldığını yalnızca resimlerimizi takip ederek bile anlayabilirsiniz.

Ancak ben tüm ihtimalleri göze alarak sizler için aşama aşama yapımını da paylaşıyorum. Bu sayede eli iğne, iplik ve makas tutabilen yediden yetmişe tüm bayanlar bu organze kurdele çiçek yapımını hızla öğrenebilecek ve zamanlarını keyifle geçirmenin tadını çıkarabilecek.

Sevgili hanımlar birde size Organze Kurdeleden Çiçek Yapımını kendi yaptığımız Türkçe anlatımlı video ile göstermek istiyorum. Video her zamanki gibi konu sonundadır.

Organze Kurdeleden Çiçek Yapımını kendi yaptığımız Türkçe anlatımlı video.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.