İğne Oyası Orkide Çiçeği Yapımı – İğne Oyası İle Çiçek Yapımı Resimli


Kullandığınız her yere güzellik katacağına emin olabileceğiniz iğne oyası orkide çiçeği yapımı görünümünün aksine oldukça kolay bir model.Şüphesiz ki orkide çiçeği birçok bayan tarafından en çok sevilen ve en çok tercih edilen çiçek motiflerinden biri. Peki bu kadar sevdiğiniz ve değer verdiğiniz orkide çiçeğini iğne oyası ile hazırlamak istemez misiniz? Asil, sade ve zarif bir çiçek olan orkide sevgiyi anlatmanın en güzel yollarından biri. Birçok kimse duygularını anlatırken çiçeklerden faydalanmakta ve gülden sonra en çok orkide çiçeğini tercih etmekte. Başlı başına birçok anlam taşıyan ve hediye olarak alan herkesi mutlu eden orkide çiçeği el işlerinde de farklı bir hava ve zariflik sağlıyor.

iğne oyasi-29

iğne oyasi-29

Sizler de dilediğiniz tüm el işlerinizde ya da farklı kullanım alanlarınızda bu orkide modelini tercih etmek istiyorsanız tüm yapım aşamalarına geniş olarak yer verdiğim ve detaylı olarak aşama resimlerini paylaştığım bu yazımdan gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

Her bayanın harcı olmayan ve ilmek ilmek emek anlamı taşıyan iğne oyası her ne kadar çok efor ve sabır gerektiriyor olsa da bittiğinde sahip oldukları gerçekçi görünümleri sebebi ile bayanlar tarafından çok seviliyor.

Hamaratlığın ve yetenekliliğin en önemli göstergelerinden biri olan iğne oyaları daha çok ok uzun yıllar tüm genç kızların çeyizlerinin göz bebeği olarak tercih edilmeye devam edeceğe benziyor.

Birde sizlere kurdele nakışı ile orkide çiçeği yapımını göstermek istiyorum. Hemde Türkçe videolu anlatım ile. Videomuza konu sonunda galerinin alt kımından ulaşabilirsiniz. Son bir not bu konu iğne oyası orkide çiçeği yapımı Sare El İşi sayfasındna alınmıştır. Sayfa linkini konu sonuna ekliyorum.

İğne oyası orkide çiçeği yapımı galerimiz.

Kurdele Nakışı İle Orkide Çiçeği Yapımı.

 

https://www.facebook.com/joe.bonna.7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.