Kalpli Lif Modelleri


El işine merak saran hemen hemen tüm genç kızların ilk tercihleri şüphesiz ki kalpli lif modelleri. Tığ ile ya da şiş ile örgü örmeyi isteyen genç kızlara annelerinin ilk yaptırdıkları şeyler olan lifler sadece bu özellikleri nedeni ile değil banyodaki işlevleri sebebi ile de çok tercih ediliyor. Genç kız çeyizlerinin olmazsa olmazı olan ve bizlerin geleneksel banyo ve ovunma anlayışlarının en önemli objesi olarak öne çıkan lifler son dönemlerde birbirinden farklı birçok model ile karşımıza çıkıyor.

kalpli lif modeli

kalpli lif modeli

Bunlar arasında son dönemlerde isimli lif modelleri, elbise lif modelleri ve önlük lif modelleri gibi modeller geliyor olsa da çok uzun yıllardır örülmeye devam eden kalp liflerinde tercih edilme oranları oldukça yüksek.

Yalnızca genç kızlara örgü öğretmek için değil aynı zamanda elde kalan artık yün ipleri değerlendirme amacı ile de kullanılan kalp lifleri tek kat örebileceğiniz gibi çift katta örebilirsiniz. Bu sayede arasına sabun ya da duş jeli koyarak çok daha işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Farklı kalplere sahip modellere yer verdiğim galerimde geleneksel modellerin yanı sıra son dönemlerde tasarlanmış farklı kalpli lif modelleri de yer alıyor. Sizler de resimler yardımı ile tığ ve şiş ile örülebilen farklı modeller arasından dilediğinizi tercih edebilir, hızla ve kolaylıkla örmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Sevgili takipçiler sizlere bu konumuzda Kurdele Nakışı Mine Çiçeği Yapımı videomuzu paylaşıyorum. Videomuz her zamanki gibi konu sonunda.

Kalpli lif modelleri galerimiz.

Kurdele Nakışı Mine Çiçeği Yapımı videomuzu paylaşıyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Maira Pacheco dedi ki:

    all you do is wonderful, God bless you

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.