Gelin Damat Lif Modelleri


Birbirinden hoş modelleri ile gören herkesi kendisine hayran bırakan gelin damat lif modelleri sizlerinde çok hoşuna gidecek. Evlenecek olan genç kızların çeyizleri hazırlanırken olmazsa olan ürünlerden biri de şüphesiz ki liflerdir. Daha önceleri standart lift modelleri genç kızların çeyizlerinde boy gösterirken şimdilerde ise her biri birbirinden farklı görünümlere ve kullanımlara sahip lif modelleri tercih ediliyor. Sizlerde ister kendi çeyizlerinize isterseniz de yakınlarınızın çeyizlerine hem hoş hem de farklı el işleri eklemek istiyorsanız hem romantik hem de esprili görünümleri ile gelin damat lif modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

gelin damat lif örnekleri

gelin damat lif örnekleri

Karikatürü andıran görünümlere sahip lif modelleri hemen herkesin rahatlıkla hazırlayabileceği modellerden. Örgü örmeyi size keyif haline getirecek olan bu modeller çeyizlerinize bambaşka hava kazandıracak.

Çok kısa sürede örülebilmeleri nedeni ile de bayanların severek tercih ettikleri gelin damat lif modelleri ile zamanınızı çok daha verimli bir hale dönüştürebilirsiniz. Sizler için özel olarak bir araya getirdiğim gelin damat lif modelleri arasından istediğinizi seçebilir ve resimler yardımıyla takılmadan hızla örmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Dilerseniz  bayanların çok beğendiği bu modelleri örerek satabilir bu sayede ev ekonominize de katkı sağlayabilirsiniz. Geleneklerimizin en önemli aksesuarlarından olan lifler her banyoda ve her genç kız çeyizinde mutlaka karşımıza çıkar. Hazır lifleri bile kıskandıracak güzellikte lif modelleri için bizi takip etmeye devam edin.

Hanımlar burada paylaştığım lif modelleri resimlerden de anlaşılacağı üzere Ünzüle hanıma aittir. Kendisi sipariş alıp satışını yapmaktadır. Konun en altına sayfa linkini ekleyeceğim. İsteyen kendisine ulaşıp sipariş verebilir. Örgü alanında marifetli bir bayan.
Birde hanımlar bu konuda sizlere süpriz video olarak kurdele nakışı ile yıldız çiçeği yapımı videosunu göstermek istiyorum.

Gelin damat lif modelleri galerimiz.

Kurdele Nakışı Yıldız Çiçeği Yapımı

Lif Örnekleri Ünzüle hanımın facebook sayfası.

https://www.facebook.com/L%C4%B0F-%C3%96rnekleri-%C3%9Cnz%C3%BCle-547472685341679/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.