Motif Yapımı Nasıl Yapılır


Hanımlar sizlere bugün motif yapımı nasıl yapılır adında güzel bir konu paylaşmak istiyorum. Çok canlı renklere sahip bu örgü motifini bir çok örgü modelinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere sadece örgü motif modelleri kullanılarak örgü çantalar, yelekler, bebek battaniyeleri yapılmaktadır. Örgü şeması ile verdiğim bu motif modelinin yapımı çok zor değil. Yalnız bu konuda her aşamasını detaylı olarak paylaşıyorum diyemem. Bu modeli bu şekilde buldum ve sizlere paylaşıyorum.

motif yapımı anlatımlı

motif yapımı anlatımlı

Detaylı ve zarif bir model olan bu motif ile şahane bir çanta tasarlanabilir. Daha önceden sizlere örgü motif modelleri ile çanta tasarım konusu paylaşmıştım. Konuya bakabilirsiniz. Yine aynı bu ve benzeri örgü motifleri ile örgü battaniye yapabilirsiniz.

Gerçekten el örgüsü ile uğraşmak çok zevkli bir uğraş. İnsanın kişisel kabiliyetini arttıran bir el sanatı alanı.Ayrıca neticesinde ortaya çıkan ürünler hem görsel açıdan göz alıcı hemde kullanışlı modeller.

Evde canı sıkılan faydalı bir uğraş bir hobi arayanlar için örgü işleri biçilmiş kaftan. Ve www.elsanatlarivehobi.com sitemizde sizler için tam bir kaynak deposu olacaktır. sitemizi bir yere kaydedin ve sık sık ziyaret edin. Çünkü her gün yeni konular paylaşmaya devam ediyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.