Uzun Lif Modelleri


Lif modelleri arasında yer alan uzun lif modelleri işlevsel özellikleri nedeni ile çok sıklıkla tercih edilmektedir. Her ne kadar el işleri arasında birbirinden farklı lif modelleri yer alıyor olsa da uzun lif modelleri çok daha rahat kullandıldıkları için öne çıkmaktadır. Vücudun arka bölümünü çok daha rahat ve kolay bir şekilde ovmayı sağlayan bu modellerin yapımları da oldukça kolay.  Banyoda yıkanmak bizler için olmazsa olmazlardandır. Ancak şüphesiz yıkanırken kendi sırt bölgemizi tam olarak istediğimiz gibi temizleyebiliriz. Oysa bu uzun lifler yardımı ile artık hem çok daha rahat hem de uğraş sarf etmeden temizleme şansına sahip olabilirsiniz. Yün ile örülen bu uzun lif modelleri rahat kullanımlarının yanı sıra hoş görünümleri ile de çok beğenilecek.

uzun lifler

uzun lifler

Örgü örmeyi bilen tüm bayanların büyük bir kolaylıkla hazırlayabilecekleri. Banyoda ovunurken herkes kendi sırt bölgesini istediği gibi temizleyemeyebilmektedir. Oysa bu uzun lifler sayesinde artık çok daha rahat bir şekilde temizleme şansına sahip olabilirler. Şiş ile örgü denildiğinde çeyizlerde akla gelen minik ama en önemli eşyalardan biri şüphesiz ki liflerdir.

Tüm banyoların olmazsa olmazı olan ve istisnasız hemen herkesin sıklıkla kullandığı lifler birbirinden farklı birçok modele ev sahipliği yapar. Bu modeller arasında son dönemlerde en çok tercih edilenler elbise lifler, isimli lifler ve kalp lifler olsa da uzun liflerin tercih edilme oranları da yadsınacak gibi değil.

Sadece işlevsel özellikleri sebebiyle değil aynı zamanda hoş görünümleri ile de uzun lifler çok beğenilmekte. Sizlerde galeri de yer verdiğim uzun lif modelleri arasından dilerseniz üzerinde minik minik çiçeklerin yer aldığı modeli tercih edebileceğiniz gibi daha büyük çiçek motiflerinin yer aldığı ve farklı ebatlara sahip lif modellerini tercih edebilirsiniz. Keyifle ve hızla öreceğiniz modellerin bir arada yer aldığı galerimizde herkes aradığı modeli kolaylıkla bulacak.

Hanımlar bu konuda paylaştığım lif modelleri Ünzüle hanıma aittir. Kendisi sipariş alıp satışını yapmaktadır. Konun en altına sayfa linkini ekleyeceğim. İsteyen kendisine ulaşıp sipariş verebilir. Örgü alanında marifetli bir bayan.
Birde hanımlar bu konuda sizlere süpriz video olarak kurdele nakışı ile yıldız çiçeği yapımı videosunu göstermek istiyorum.

Uzun lif modelleri galerimiz.

Kurdele Nakışı Yıldız Çiçeği Yapımı

Lif Örnekleri Ünzüle hanımın facebook sayfası.

https://www.facebook.com/L%C4%B0F-%C3%96rnekleri-%C3%9Cnz%C3%BCle-547472685341679/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.