Nakış Modelleri


Neredeyse tüm ev hanımlarının evlerinde kullandığı bir takım nakış modelleri bulunmaktadır. Nakış modelleri çok eskilerden beridir Türk evlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Mutlaka bir yerlerde her biri farklı tasarımlarla motif motif karşımıza çıkmakta. Bizde bugün sizler için birbirinden güzel ve farklı şekillerde nakış modellerini tanıtmak istiyoruz. Şekilde görmüş olduğunuz bu nakış modeli evlerimizin her köşesinde vitrin, dolap, konsol, sehpa, yada daha nostaljik düşünenler için tepsilerde dahi kullanımı mümkün ve gayet şık bir görüm oluşturacaktır.

makina işi iğne oyası

makina işi iğne oyası

Nakış Modelleri İle İlgili Daha Önce Öğrendiklerinizi Unutun !

Sevgili hanımlar, sayfamızdaki diğer tüm modellerimizde olduğu gibi nakış modelleri de her kesime hitap eden,  hatta “asla nakış kullanmam” diyenlerin bile dikkatini çekebilecek olan bu motifleri büyük bir ustalıkla ve titizlikle tasarlayarak hizmetinize sunuyoruz. Ayrıcı, Bu nakış modellerini kullanırken evlerinizdeki yada kullanacağınız mekanlardaki diğer eşyalarla tamamlayıcı tarzda renk ve motif seçenekleri bulunmaktadır.

Son olarak, eğer sizde evlerinize farklı bir hava katmak, görenlerin beğenisini kazanmak istiyorsanız nakış modelleri bulunduğu çok doğru bir adrestesiniz demektir. Nakışta olduğu gibi diğer tüm örgü el sanatları alanlarında sizlere hizmet etmekten son derece gururluyuz.

Değerli vaktinizi ayırıp sayfamızı ziyaret ettiğiniz için sizlere minnettarız.. sayfamızdaki diğer modellere bakmaya ve bizi takip etmeye devam edin.   Sevgiyle kalın….

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.