İğne Oyası Vitrin Takımı


Sizlere bugün tanıtmak istediğim konu iğne oyası vitrin takımı modelleri. Hatırlayanınız yada hala kullanmakta olanınız var mıdır bilmem? Ancak eskiden hemen hemen her evde misafir odası derdik eskiden bu odalarda eskitme mobilyadan yapılmış koca koca vitrinler vardı. İşte o vitrinleri süsleyen ve olduğundan daha güzel gösteren bir de iğne oyası vitrin takımları bulunurdu. Şimdi tekrardan bir düşündüm de eski kadınlar ne kadar da zarifmiş. İşte bizde tam bu nokta da sizlere bu zerafeti ayağınıza getirmek istedik.

vitrin dantel modelleri

vitrin dantel modelleri

Gerçekten de müthiş bir sabır ve zanaat gerektiren bu el emeği göz nuru tasarımlar şimdilerde artık sadece meraklıları için eski eşyalar satılan yerlerde bulunuyor. Ne kadar da acı Ancak bizler, hem eskiyi yad etmek hem de evlerinize daha hoş bir esinti yaratmak açısından bu şahane sanat eseri iğne oyaları sayfamızda yayınlayarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Tam Bir Sanat Eseri Niteliğinde !

Örneğin şekilde görmüş olduğunuz bu iğne oyası vitrin takımlarının sayfamızda daha başka bir çok renkte ve motiflerde farklı tasarımlarını görmeniz mümkündür. Kimileri bu modelleri sadece vitrinlerinde değil aynı zamanda sehpalarda, mobilyalarda, tepsilerde ve hatta çok küçük boyutta olanlarını bardak altlıklarında dahi kullanmaktalar. Tercih meselesi bir yerde…

Bir birinden güzel ve göz kamaştırıcı iğne oyası ve dantel modelleri ve vitrin takımlarını sitemizde bulabilirsiniz.
Hanımlar birde konu sonunda sizlere Tütü Takımı Badi Süsleme videosu ekliyorum merak eden bakabilir.
Bizi takip etmeye devam edin.
Sevgiyle kalın…

Tütü Takımı Badi Süsleme

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.