Askılı Örgü Elbise Yapılışı – Videolu Anlatım


Merhabalar, sayfamıza hoşgeldiniz. Bu konuda sizlere video anlatımla askılı örgü elbise yapılışı göstermek istiyorum. Hepimizin malumu üzere, hayatta her insanın kendine has bir tarzı, bir duruşu ve farklı seçimleri vardır. Mesela, genç kızlırımızın bir kısmı spor ve rahat giyinmekten hoşlanırken kimileride daha gösterişli olmayı tercih ederek farklı modellerde elbiseler giyinmekten hoşlanırlar. İşte bu elbiselerden biri de askılı örgü elbiselerdir. Yapımı kimine göre çok basit kimine göre de oldukça karmaşık olan bu askılı örgü elbise yapılışı na dair tüm teknik bilgileri aşağıdaki videolu anlatım ile sizlere sunmak istedik. Videomuz 3 parçadan oluşmaktadır.

dantel elbise modelleri

dantel elbise modelleri

Sandığınız Kadar Zor Değil !

Sevgili hanımlar, aşağıdaki video aracığılı ile anlatılan ve gösterilen teknikleri tek tek incelerseniz anlayacaksınız ki örgü yapmak aslında sanıldığı kadar karmaşık bir iş değil. Artık sizlerde mağaza vitrinlerinin önünden geçerken almak isteyipte alamadığınız o örgü elbiseleri kendiniz de örebilirsiniz. İşte bu kadar basit.

Resimde gördüğünüz bu harika askılı örgü elbiseyi bir babet ayakkabı ve çok zarif bir el çantasıyla tamamlarsanız bulunduğunuz herhangi bir davette yada bir partide bir anda tüm bakışları üzerinize çekeilirsiniz.

Biz, sayfamızda daha bir çok modelin teknik anlatımlarını hem videolu hemde şematize edilmiş bir şekilde sizlere anlatarak örgü modellerinin bir nevi trend olması ile sadece ip ve örgü şişleri kullanarak maliyeti oldukça düşük elbiseler, hırkalar, bolerolar, etekler, bereler vs.. aklınıza gelebilecek olan her türlü giysileri tek başınıza yapabilmenize olanak sağlıyoruz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Adriana Contreras Esquivel dedi ki:

    Muy bella y novedosa tu página…Me encanta

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.