Örgü Duvar Süsü Yapımı


Merhabalar hanımlar sizlere bugün tığ ile yapacağınız çok hoş bir örgü duvar süsü yapımı konusu paylaşmak istiyorum., Evlerin duvarlarına astığımız panoları, tabloları bilirsiniz. Peki hiç düşündünüz mü biraz daha sıra dışı, herkeste olmayan, farklı bir tasarımın duvarlarınızı süslediğini. Sıradanlıktan kurtulmak isteyen, herkes gibi olmaktansa kendi duruşunu sergilemek isteyen kişiler için bizde orijinal fikirlerimizi paylaşmak istiyoruz. örneğin;örgü duvar süsleri… bu tasarımlar duvarda son derece farklı bir duruş sergilemektedir.

örgü duvar süsü

örgü duvar süsü

Sıra Dışı Duvar Süsü Tasarımları !

Yanda görmüş olduğunuz örgü duvar süsü tasarımı yapımının her safhası hatta her ilmeği, hem görsel hem de sözlü olarak anlatılmıştır. Öğrenmesi ve de yapımı çok kolay olan bu örgü duvar süsleri bulunduğunuz ortama ayrı bir hava katmaktadır. Sadece salonlarınızın değil aynı zamanda mutfak ve yatak odalarınızın duvarlarını da süslemeye son derece elverişli. Bu örgü süsümüzde çiçek motifleri, yaprak motifleri yoğun olarak kullanılmıştır.

Ayrıca; çocuk odalarında kullanmak isteyenler bebek motifleri kullanarak da çocuk odası duvarlarına hatta ve hatta kapılarına dahi asabilmektedirler. Bir örnek daha verecek olursak, bu tarz örgü duvar süslerinin desenlerinden ve yapılışından ilham alarak aslında çok şık küçük boyutta kilimler de yapılması bizce mümkündür.

Sizin de buna benzer sıra dışı fikirleriniz ya da daha farklı tasarımlarınız varsa, sayfamızdaki iletişim bölümünü kullanıp bizlere ulaşarak tasarımlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli kullanıcılar; sizden aldığımız güven duygusu, ilgi ve alaka ile bu işi sadece ülke çapında değil aynı zamanda yurt dışında yaşayan insanlara da ulaştırıp, sesimizi duyurarak motiflerimizi tanıtmaktır hedefimiz.

Değerlerimize sahip çıkalım, onları yaşatalım…

Örgü Çiçek Motifi Yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. vildan bahtlı dedi ki:

    harikabayıldım

  2. Ameneh Gholami Nasab dedi ki:

    salam lar gozal al ishlardir var olasiz tashakorlar .

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.