Makine Nakışı Örnekleri


Merhabalar, Sevgili hanımlar, bildiğiniz gibi makine nakışı örnekleri işi çok uzun yıllardan beridir bir çok ürün üzerinde süsleme amaçlı kullanılan bir sanat dalıdır. Çok eskiden daha makineler yokken nakış  gerektiren işler el becerisi olan kadınlar tarafından yapılırdı. Gerçek bir yetenek ve çok dikkat isteyen, emek isteyen bir iş. Şimdilerde gelinlik kızların çeyizlerini süslemek için mağaza mağaza gezerek bazen bulup bazen de bulamadıkları ürünleri biz ayağınıza getiriyoruz. Sayfamızda makine nakışı örnekleri nin yapımına dair en ince ayrıntısına kadar tüm teknik detayları da bulmanız mümkün.

makine nakışı

makine nakışı

Çok Amaçlı Kullanım !

Makine nakışı örneklerinin kullanım alanları da oldukça yaygındır. Örneğin; yastık kenarları, nevresim takımları, masa örtüleri, güneş perdeleri, havlu kenarları, kılık kıyafetlerde desen amaçlı, ve daha bir çok alanda kullanılabiliyor.

Sizlerde makine nakış örneklerinin teknik detaylarını öğrenip kendi evlerinizde tasarlamaya başladığınız zaman hem bunu bir işe çevirip satışını yaparak ek gelir elde etmiş olur, hem de nakış yaptırmak istediğiniz ürünlerinize binlerce lira para harcamak yerine artık kendiniz de yapabilirsiniz.

Hanımlar, sayfamızda sizler için detaylı anlatımları ile sunduğumuz daha birçok model örnekleri mevcuttur. Sadece makine nakış örnekleri değil, aynı zamanda dantel ve diğer örgü modellerinin yapılışına dair her türlü detayı da bulmanız mümkün.

Hanımlar sizlere birde konu sonunda süpriz video olarak kurdele nakışı ile yapılmış bandana modelleri paylaşmak istiyorum.

Bizi tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. Takip etmeye devam edin lütfen…

Kurdele nakışı ile yapılan Bandana Modelleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.