Yıldızlı Lif Modelleri


Merhabalar, sayfamıza hoşgeldiniz. Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederek söze başlamak istiyoruz. Lif modelleri paylaşımlarımıza yıldızlı lif modelleri ile devam ediyoruz. Çoğu kez sayfamızda lif modellerini paylaşıp nasıl yapıldığını sizlere anlatmaya çalıştık. ancak birde bu lif modellerinin yıldız şeklinde olanları var. Bunlar diğer lif modellerine göre biraz daha zahmetli olsa da görsellik açısından da gerçekten göz dolduruyor. Gösterişi seven evine gelen misafirleri en iyi şekilde ağırlamayı onları mutlu etmek isteyen tüm kadınların ilgisini çekeceğini düşünüyoruz.

çiçekli lif modeli

çiçekli lif modeli

Yıldızlı lif modelleri dediğimiz gibi diğer liflere oranla daha zahmetlidir, Eğer sizde lif yapmak veya almak isterseniz sitemizde örgü lif yapımı modelleri mevcuttur bu konulara bakabilirsiniz. Satın almak isterseniz konu sonunda sizlere satına labileceğiniz bir link paylaşıyorum.

Yıldızlı lif modellerinin yapımını öğrendikten sonra aynı modeli dantel yada tül ipliklerle tığ kullanarak yapmanız halinde bunları bir çok alanda da kullanmanız mümkündür. Örneğin gümüş tepsilerde, vitrinlerde, yada çantalarınıza aksesuar niyetine, çok daha büyük boyutlarında masa örtüleri bile yapmanız bizce olağandır. Artık gerisi sizin hayal gücünüze kalmış.

Hanımlar, iddia ediyoruz ki örgü bizim işimiz. Ve sizin gibi yetenekli bayanlara da bu işin sırrını öğretmeye, daha çok ziyaretçi trafiği çekerek bir çok ülkede de bu örgü motiflerini sevdirmeyi amaçlıyoruz.

Yıldızlı lif modelleri galerimiz.

Kızlar sizlere buradan paylaştığım lif modelleri Ünzüle adında bir hanıma aittir. Kendisi sipariş alıp satışını yapmaktadır. Konun en altına sayfa linkini ekleyeceğim. İsteyen kendisine ulaşıp sipariş verebilir. Örgü alanında marifetli bir bayan.
Birde hanımlar bu konuda sizlere süpriz video olarak kurdele nakışı ile yıldız çiçeği yapımı videosunu göstermek istiyorum.

Kurdele Nakışı Yıldız Çiçeği Yapımı

Lif Örnekleri Ünzüle hanımın facebook sayfası.

https://www.facebook.com/L%C4%B0F-%C3%96rnekleri-%C3%9Cnz%C3%BCle-547472685341679/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.