Kendi Küpeni Yap – Özel Tasarım Küpe Yapımı


Kızlar size bu cumartesi sabahında çok orijinal bir konu olan kendi küpeni yap diyoruz ve özel tasarım küpe yapımı konusunu sizler epaylaşıyoruz. Evet bundan sonra artık kendi küpeni kendin yap diyoruz ve istediğin zevk ve renkte kendi küpeni tasarlayabilirsin. Şüphesiz ki biz hanımlar, kızlar takı ve süslenme denince akan sular durur. Kiminin zevkine ve parasına göre bu inci kolye, pırlanta yüzük ve kolyeler olurken kiminde ise kendi el emeği ile tasarladığı kolyeler, küpeler ve bilezikler olabilmektedir. İnsanın kendi tasarladığı, kendi el emeği ile yaptığını kullanması gibi yoktur.

özel tasarım küpe modelleri

özel tasarım küpe modelleri

En çok da onu yapabilme hissi, sevinci. Bir şeyler üretebilmek, bir eser ortaya çıkarabilmek. İnsan bir kere bunun zevkine vardığında artık duramıyor. Sitemizi ilk açtığımızda çok takipçimiz ve ziyaretçimiz yoktu. Ama şimdi iki yüz binin üstünde takipçimiz var sosyal medya hesabımızda ve artıyor.  Aynı şekilde sitemizi ziyaret edenler günden güne artmakta.

Tabi bu kadar insanla iletişime girebilmek, onlardan olumlu yorumlar almak, paylaşımlarımızın beğenilmesi bizi çok mutlu ediyor. Daha bir aşk ve şevkle çalışıyor daha güzel konular yayınlamaya çalışıyoruz. Neyse hanımlar bu konumuzda sizlere çeşitli deri ve kumaş parçalarından ve boncuklardan kendi küpenizi kendiniz tasarlayabileceğiniz özel tasarım küpe yapımını göstereceğim.

Resimlerden de anlayacağınız üzere konuyu bir Rus sitesinden almıştım. Tüm detayları ile resimlerle adım adım yapımını görebileceğiniz bu özel tasarım küpe modelimizin birde yapımı slayt halinde hazırlanmış videosunu ekleyeceğim sizlere. Çok beğeneceğinizi umduğum el yapımı küpe tasarımı konusu ile sizleri baş başa bırakıyorum.

 

Galerimizin slayt halinde hazırlanmış videosu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.