Anne Kız Örgü Elbise Yapımı


Kız çocuğu olan anneler için bu konumuzda anne kız örgü elbise yapımı konusunu paylaşmak benim için ayrı bir zevk. Bütün anneler kızlarının kendilerine benzemelerini isterler. Daha kuzucukları küçük bir çocukken bile aynı kıyafetleri yada aynı tokaları, aynı ayakkabıları bir şekilde bulur ve kızlarıyla aynı giyinmeyi tercih ederler. Yada saçlarını aynı şekilde kestirir, aynı model örgüyü kullanırlar. Ne hoş öyle değil mi? örneğin, anne kız örgü elbise modelleri de bunlardan biri…

anne kız elbise modelleri

anne kız elbise modelleri

Ancak ne yazık ki piyasada aynı örgü elbise modellerinden bulmak çoğu kez mümkün olmayabiliyor. Bu yüzden de örgü yapma becerisi olan anneler genelde istediği renk ve desendeki anne kız elbise modellerini kendisi örmeye başlamaktadır.

Böylesi hem daha kolay hem de ekonomiktir. Peki ya örgü yapmayı bilmeyen anneler… üzülmeyin bizde bu konuda sizlere destek olmak amacıyla sayfamızda örnek bir model paylaşarak yapımına dair bir takım teknik bilgileri görsel şemalar eşliğinde vermeye çalıştık. Aşağıda görmüş olduğunuz beyaz anne kız örgü elbise yapımı, dikkatli incelemeniz takdirde bir çırpıda çözümleyerek hemen yapımına başlayabileceğiniz bir modeldir.

Sizlere bu elbise modelinde kullanılan dantel motiflerinin örgü şemalarını veriyoruz. Minik kızlarınızın sevdiği renklerde cıvıl cıvıl tasarımları kendiniz için de oluşturarak en azından “kızımla aynı giyinebileceğim örgü elbiselerini nereden bulabilirim?” gibi düşüncelerden de kurtularak arama zahmetine kapılmamış olursunuz. Ayrıca, etrafınızdaki yakın dostlarınıza da önerebilir ya da hediye edebilirsiniz.

Sevgili anneler, çocuklarımız bizim en kıymetli varlıklarımızdır. Hayatımızdaki en değerli anları onlarla geçiririz. Bu anları da daha eğlenceli hale getirmek de biz annelerin elindedir. Hanımlar sizlere birde konu sonunda süpriz video eklemek istiyorum konu sonunda galerinin alt tarafında video.

Türkçe anlatımla kurdele nakışı ile basit bir şekilde lale yapımı.

Liveinternet.ru

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.