Eldiven Lif Modelleri


Selam hanımlar, Yine farklı lif modellerinden olan eldiven lif modelleri ile sizlerle beraber olmanın heyecanı var üstümde. Şahsen bu eldiven liflerin ayrı bir hayran kitlesi olduğunu düşünüyorum.  Banyolarda eksik edilmeyen parçalardandır. Farklı renklerde farklı şekillerde, figürlerde örülen bu liflerin özellikle annelerin çocuklarına banyo yapmayı sevdirme konusunda çok işe yarıyor. Eldiven lif modellerini istediğiniz şekilde süsleyebilir, banyo dolaplarınızda her an kullanmaya hazır bulundurarak evlerinize gelen misafirlerin hizmetine sunabilirsiniz. Unutmayın ki evlerinizin dekoru kullandığınız eşyalar sizin tarzınızı yansıtmaktadır.

eldivenli lif modeli

eldivenli lif modeli

Ayrıca lif yapımında kullanacağınız ipliğinde önemini hatırlatarak örgü şişi veya tığ işlemesine göre birbirinden güzel motifler çıkarmanız mümkün. Lif modellerinin yapılışına dair daha önce bir çok paylaşımda bulunmuştuk. Takip edenler bilir.

Bilmeyenlerde an itibariyle öğrenmiş durumdalar sayfamızda aradığınız bir çok lif modellerinin yapılışına dair bilgileri bulabilir sizlerde kendi tarzınızı yansıtır şekilde eldiven lif modelleri tasarlayabilirsiniz. Ayrıca bu eldiven lif modellerinin içlerini doldurarak da minik yavrularınızın oynayabileceği oyuncaklar haline de getirebilirsiniz. Tavsiyeler bizden, uygulaması sizden…

Değerli takipçilerimiz hanımlar kızlar emeğe sayı gereği şunu belirteyim ki. Burada paylaştığım lif modelleri  Ünzüle hanıma aittir. Kendisi sipariş alıp satışını yapmaktadır. Konun en altına sayfa linkini ekleyeceğim. İsteyen kendisine ulaşıp sipariş verebilir. Örgü alanında marifetli bir bayan.
Birde hanımlar bu konuda sizlere süpriz video olarak kurdele nakışı ile yıldız çiçeği yapımı videosunu göstermek istiyorum.

Değerli kullanıcılar, ziyaretçi sayımızın her geçen gün artışı ile görüyoruz ki örgü severlerin bir hayli dikkatini çekmiş bulunmaktayız. Bu bizim için tam anlamıyla bir gurur tablosudur. Sizler için en güzel örgü ve işleme modellerini paylaşmaya devam edeceğiz. Sevgiyle kalın…

Eldiven lif modelleri galerimiz.

 

Kurdele Nakışı Yıldız Çiçeği Yapımı

Lif Örnekleri Ünzüle hanımın facebook sayfası.

https://www.facebook.com/L%C4%B0F-%C3%96rnekleri-%C3%9Cnz%C3%BCle-547472685341679/

 

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.