Çiçek Motiflerinden Çocuk Yeleği Yapımı


Sevgili anneler, minik kızlarınıza çiçek motiflerinden çocuk yeleği yapımı konumuz ile kızınıza yelek ve elbise yapmayı denemek ister misiniz ? Eeğer denemediyseniz sizin için harika bir tecrübe ve prensesleriniz içinde güzel bir hediye niteliğinde olabilir diye düşünüyoruz. o zaman hadi başlayalım.Öncelikle yukarıdaki resimde sizler için paylaştığımız beyaz çiçeklerden esinlenerek örülen çocuk yeleğini kendi kızınızın üzerinde bir hayal etmenizi istiyorum. Saçlarına da aynı motiflerden ördüğünüz küçük bir toka veya bir taç… tam bir peri kızı olduğunu düşünüyorsunuz değil mi?

kolay yelek yapımı

kolay yelek yapımı

Sizde bu güzel yelekleri farklı renk ve desenlerde tasarlayabilmek için tek yapmanız gereken resmin üzerine tıklayarak aşamalarını dikkatli bir şekilde incelemek, çünkü çiçek motiflerinden çocuk yeleği yapımına ilişkin bu modeli sizler için özel olarak seçerek aşama aşama nasıl yapıldığını göstermiş bulunmaktayız.

Bu şekilde sadece yelek yapmayı değil daha pek çok örgü işinin de üstesinden geleceğinize eminiz. Böylece yazlık ve kışlık iplikler ile küçük hanımlara yakışır hatta renk ve model seçiminde onların da fikrini alarak istediğiniz tüm örgü işlerini yapabileceksiniz. Ayrıca örgü işi boş zamanlarınızı hem değerlendirip, hem de istediğiniz takdirde bunu bir ek kazanç haline getirebileceğiniz eğlenceli bir işleme sanatıdır.

Çocuklar için paylaşımda bulunduğumuz sayfamızdaki diğer modellerimize de bakmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Ben bunu yapamam demeyin, hiç mütevazi olmaya gerek yok. Biz kadınlar istersek her şeyin üstesinden gelebilecek kadar asil ve güçlü varlıklarız dır.

Çiçek motiflerinden çocuk yeleği yapımı galerimiz.

İşte buyurun hanımlar örgü çiçek motifi yapımı videomuza buradan bakabilirsiniz.

Liveinternet.ru

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.