Tığ İşi Yelek Ve Elbise Yapımı


Merhaba Hanımlar! Çok sevimli, hayran kalacağınız tığ işi yelek ve elbise yapımı konu ise geldim. Tığ işi yelek ve elbiseler ile bebekler hem çok şık hem de çok şirin olacak. Çok kısa sürede kolayca örebileceğiniz modeller rengârenk cıvıl cıvıl sonuçlar almanızı sağlıyor. Aşama aşama nasıl yapılacağını gösteren görsele dikkatle bakarsanız temel örgü seviyesinde bilgi sahibi olan hemen herkes kolayca yapabilir modeli. Çocuklar için alternatif bir örgü modeli olan tığ işi örgüler, kenar süslemeleriyle daha farklı bir hale geliyor.tığ işi elbisesi yapılışı - 31

Tığ işi bittikten sonra düğmeler, broşlar, küçük taşlar ve boncuklarla süsleyebileceğiniz elbiseler çocuklarınızın çok hoşuna gidecek. Örgü elbise modellerini tığ ile yapmak modelin daha zarif görünmesini sağlıyor.

Bu sebeple tığla yaptığınız modellere ana renk haricinde uyumlu ek renklerle detaylandırarak daha zarif bir görüntü yakalayabilirsiniz. Başka örgü işlerinde kalan artık ipler çoğu zaman tek başına işe yaramaz ve bir köşede kalır. Kalan ipleri değerlendirmek için tığ işi elbise yapabilirsiniz.

Renkli geçişlerden oluşan elbiseler hem çocukların çok hoşuna gidiyor hem de artık ipler değerlendirilmiş oluyor. Devir ekonomi devri hanımlar, kalan ipleri değerlendirmenin en sevimli hali şüphesiz tığ işi elbiseler olacaktır.

Tığ işi yelek ve elbise yapımı galerimiz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.