İncecik Çubuktan Sepet Örgü Yapımı


El sanatları ve hobi alanından sizlere bugün incecik çubuktan sepet örgü yapımını göstermek istiyorum. Eskiden beri bizim insanlarımız, el sanatlarına oldukça meraklıdır. Bugünlerde mesela en revaçta olan, el yapımı, örgüden çantalar. Sadece çanta değil tabiki. Birçok el sanatları çeşitleri var. Mesela, incecik çubuktan sepet örgü gibi herkesin kolaylıkla uygulayabileceği türde el sanatları ile stres atıp eğlenmek mümkündür. İncecik çubuktan sepet örgü, nasıl yapılır konularına girmek istemiyorum. Nasıl yapıldığından ziyade, kullanım alanlarını yazmak istiyorum. Çeşitli yerlerde kullanabileceğimiz bir el yapımı ürün. Çeşitli mutfak eşyaları yapabilirsiniz. Mesela ekmek sepeti, görsel olarak hoş görünür. Yine mutfakta havan altlığı, olarak kullanabilirsiniz.

sepet örgü

sepet örgü

Banyonuzda çeşitli boyutlar da koyarak, dekor olarak hoş bir görüntü oluşur. En büyüğüne süslü havlularınızı koyabilirsiniz. Öbürlerine renkli, kokulu sabunlar hoş bir görüntü olur. Kilerinizde patates ve soğanlarınızı koymak için kullanabilirsiniz. Mutfakta güzel bir peçetelik olabilir.

Örgü örmekten hoşlananlar için, örgülerini, yünlerini koymak için güzel bir sepet olur. Örgüden başlamışken, güzel bir dikiş sepeti güzel olur. Kümesten yumurta toplarken de kullanımı rahat olur. Özel günlerde, mevlit gibi toplantılarda ya da kına gecelerinde ikram dağıtırken de çok süslü sepetlerin kullanımı yaygındır. Çocuklarınızın her tarafa dağıttığı oyuncaklarını, düzenli tutmak için rengârenk sepetler kullanırsanız, Çocuğunuzda bu durumdan çok keyif alabilir.

İnce çubuklardan örülmüş sepetler, bugünler de çok revaçta bir şekilde kullanılmaktadır. Kullanım alanları geniş yelpazelerde olabiliyor. İnsanoğlunun hayal dünyası geniş bir boyuta sahiptir. Rengârenk sepetler alabilirsiniz ya da elinizden geliyorsa, kendinizde yapabilirsiniz. İki şekilde de sahip olduktan sonra evinizde ya da işyerinizde ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz.

İllaki şunu şurada, bunu burada kullanmak zorundasınız diye bir şart yok. İhtiyacınıza göre, zevkinize göre kullanım var. Bu tarz sepetler son zamanlar da özellikle bebek mevlitlerinde ikramları koymak için, rengârenk bir şekilde kullanıldığını çok görmekteyim. Siz de hoşlanıyorsanız rengârenk bir şekilde evinizde ya da sevdiğiniz renklerde evinizin herhangi bir bölümünde kullanabilirsiniz.

Kızlar sizlere birde konu en sonunda hediyelik eşya kutusu yapımını göstermek istiyorum.

İncecik çubuktan sepet örgü yapımı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.