Papatya Motifli Örgü Bileklikler


Bütün kızlar buraya toplansın hemen… tam size göre bir paylaşım buldum. Ve ben bunlara ba – yıl – dım… papatya motifli örgü bileklik modelleri çok güzeller.. Bileklikler çook uzun yıllardır kadın – erkek herkesin kullandığı bir takı türü. Ancak bu defa başka. Bular daha çok genç kızların kullandığı örgü bilekliklerdir. Piyasada çok fazla denk gelmemiş olabilirsiniz ki oldukça mümkün. Daha çok el yapımı olan bu bileklikleri artık kendiniz de tasarlayarak renk renk, model model her kıyafetinize uygun biçimde örerek kullanabilirsiniz. Zaten böylesi daha eğlenceli ve masrafsız.

tığ işi bileklik

tığ işi bileklik

Kızlar, kılık kıyafet, saç makyaj ne kadar önemliyse takılarda o derece önemlidir sizin için. ee bizde genç kızdık bir zamanlar oradan biliyoruz. Hoş yaşlanmadık ama çoluğa çocuğa karışınca artık öncelik sırası değişiyor tabi.

Resimdeki örgü bileklik biraz fazla gösterişli ve iri yada rengini modelini beğenmedim derseniz, elbette ki seçim sizin yani siz isterseniz bu bileklikleri değiştirebilir daha zarif görünümlü veya tek renk de seçebilirsiniz. Hatta daha büyük boyutunda bir tasarımla saçlarınızı toplamak için bandana bile yapabilirsiniz. Daha önce sitemizde tığ işi örgü ile papatya çiçeğine benzer bir çiçek yapımı göstermiştik isteyen bakabilir.

Sayfamızda paylaştığımız bu eşsiz birbirinden güzel örgü modelleri ile sizlerle uzun yıllar birlikte olmayı hedefliyoruz. Sizin de bu paylaşımlara dair varsa önerileriniz ya da tanıtmak istediğiniz örgü modelleriniz bizimle iletişim formu aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Hanımlar aşağıda resimli galerimizdeki papatya motifli örgü bileklik modelleri için kullanılan örgü papatya çiçeğinin yapılışını yeni paylaştığımı örgü papatya yapımı konusunda bulabilirsiniz.

Tüm güzellikler sizinle olsun…

Papatya motifli örgü bileklik modelleri galerimiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.