İğne Oyası Tesbih Ucu Yapımı


Merhaba üretmeyi seven bayanlar. Siteme eklediğim iğne oyası tesbih ucu yapımı konusunu umarım sizlerde beğenir ve uygularsınız. İğne oyasını tülbent kenarlarında, tepsi örtülerinde, havlu kenarlarında, kolye takılarında birçok yerde uygulayabiliyoruz. Bu seferde tespihlerimizin uçlarına uygulayarak tesbihlerimizi süslüyoruz. Bu modelimizi iğne oyası yapan arkadaşlar kolaylıkla uygulayabileceklerdir. İğne oyası hiç yapmamış arkadaşlarımızda anlatımlarım sayesinde örnekleri çıkarabileceklerdir. Renkli tespihlerinizin rengine uygun iğne oyalarınızı hazırlayınız bu şekilde daha bir bütünlük sağlarsınız ve çok şık bir görünüm elde etmiş olursunuz.igne oyasi tesbih-25

İğne oyası çok eskilerden beri kullanılan bir el işidir. Anneannelerimizin, annelerimizin çeyizlerinde mutlaka bulunurdu. Günümüzde artık pek fazla el işi yapan kalmadı. Bizler bu uygulamaları yaptığımızda büyük ilgi göreceğine eminim. Herkes çok beğenecek 🙂 İğne oyası tesbih modelleri sadece kendimiz kullanmayalım. Arkadaşlarımıza, akrabalarımıza hediye olaraktan götürebiliriz.

Farklı renklerde hazırladığımız tespihlerimizi çok şık keselerin içine koyarak hediye edebiliriz. Bu tespihlerimizi hazırlayıp satabiliriz de eminim çok müşteriniz olacaktır. Böyle güzel ve şık iğne oyası tesbihler i kim almak istemez ki.  Hazırladığımız iğne oyalı tespihlerimizi bir gelin mevlidinde, bir bebek mevlidinde ya da ramazan ayında katıldığımız toplantılarımızda dağıtabiliriz.

Dağıttığınız tespihleriniz çok ilgi göreceği için eminim bu kişilerden de sipariş alırsınız. Pazarlarda, fuarlarda kurulan stantlara götürün tanıtım yapın satış yapın. Yapım aşamalarını anlatın modellerinizi gösterin. Bu el işi göz nuru ürünlerinizi herkes çok beğenecektir. Kendi tarzınızı yansıtın seçtiğiniz renkler modeller ile. Canlı cıvıl cıvıl dinamik renklerde seçebilir, sade şık tek renk olan modellerde seçebilirsiniz. Sizin yaratıcılığınıza kalmış. Eskilerin yaptığı modelleri de bir inceleyin derim onlardan da ilham alarak yeni modeller çıkarabilirsiniz. Eskilerin yaptığı örnekleri kullanarak da yeni tespihlere uygulayabilir eskileri yeniden kullanmış olabilirsiniz. Sevgiyle kalın…

Birde sizlere kurdele nakışı ile orkide çiçeği yapımını göstermek istiyorum. Hemde Türkçe videolu anlatım ile. Videomuza konu sonunda galerinin alt kımından ulaşabilirsiniz.

Kurdele Nakışı İle Orkide Çiçeği Yapımı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sunucu Seo ve Site Optimizasyonu Geliyoo E-Ticaret Sitesi E Ticaret Tarafından sağlanmaktadır.